2x Fotel Rattan Style Iowa Grafitowy

Nr produktu: 19824


Podobne meble:

Grafitowy kolor Fotela Rattan Style Iowa doskonale współgra z zieloną aranżacją ogrodu czy tarasu. Jego klasyczny design i stonowana kolorystyka sprawiają, że mebel będzie ładnie komponował się z otwartą przestrzenią. Jego zaletami są także komfort użytkowania oraz wytrzymałość, dzięki której fotel będzie służył przez wiele sezonów.

Fotel Rattan Style Iowa grafitowy to ładnie zaprojektowany, elegancki mebel. Ma wysokie, profilowane i wygodne oparcie oraz praktyczne podłokietniki. Na siedzisku możemy położyć poduszkę, która jest w komplecie z fotelem. Poduszka nie tylko sprawia, że fotel jest jeszcze wygodniejszy, ale także doskonale współgra kolorystycznie z grafitem. Poszewka ma jasnoszary odcień. Wyposażono ją w zamek błyskawiczny, który umożliwia jej zdjęcie i w razie mocniejszych zabrudzeń upranie. Mniejsze zabrudzenia z soku lub wina nie są groźne, dzięki temu że poszewka pokryta jest specjalną warstwą teflonu.

Polipropylen, z którego wykonano Fotel Rattan Style Iowa grafitowy idealnie nadaje się do użytku zewnętrznego. Tłoczony fabrycznie sztuczny materiał jest odporny na działanie takich zjawisk pogodowych jak deszcz, śnieg czy mróz. Nie jest też podatny na działanie promieni UV, co w rezultacie oznacza tyle, że grafitowy kolor nie blednie podczas dużego nasłonecznienia. Meble wykonane z polipropylenu są również łatwe w pielęgnowaniu. Mniejsze lub większe zabrudzenia można zetrzeć szmatką z wodą lub niewielką ilością detergentu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 30-06-2019
meble są bardzo wygodne i pięknie się prezentują na balkonie, polecam!

5 16-04-2019
Solidnie wykonany , krzesla stabilne

5 15-03-2019
Dostawa i towarze szybko bez problemu polecam

5 23-05-2018
Same pozytywy.Jestem bardzo zadowolona z obsugi i zakupionych foteli. POLECAM????
2x Fotel Rattan Style Iowa Grafitowy

Fotel Iowa DC grafitowy

Fotel Rattan Style Iowa DC Keter

Fotel Iowa DC wymiary

Meble ogrodowe Allibert Keter

Fotel plastikowy Iowa DC Allibert

Meble ogrodowe Keter

Meble ogrodowe z plastiku Keter

Plastikowy fotel Rattan Style Iowa DC Keter

Eleganckie meble do ogrodu Keter

Wygodny fotel ogrodowy Iowa DC Keter

Wygodne fotele ogrodowe Keter Iowa DC

Plastikowe meble ogrodowe

Fotel na taras Keter

Fotel na balkon Allibert Keter

Zbliżenie fotel Iowa

Fotel Iowa

Fotel Iowa Keter

Keter Iowa

Meble Iowa

Meble ogrodowe Iowa

Fotel ogrodowy Iowa

Keter Iowa

Fotel Iowa meble ogrodowe

Fotel ogrodowy Iowa

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x