2x Moduł środkowy technorattan NILAMITO Grey & Grey

Nr produktu: 22683


Podobne meble:

Moduł środkowy technorattanowy NILAMITO Grey & Grey jest to mebel modułowy można go więc dowolnie ustawiać, osobno lub razem z innymi meblami z serii Nilamito. Jeśli nie chcemy rozdzielać modułów, można zastosować dołączone do zestawu łączniki, które na stałe zepną poszczególne elementy.

Moduł środkowy Nilamito Grey

Moduł środkowy technorattan NILAMITO Grey & Grey wykonano z bardzo wytrzymałego technorattanu, który idealnie sprawdzi się w czasie użytkowania na zewnątrz. Co istotne, technorattan jest odporny na deszcz, śnieg i na promieniowanie UV, dzięki czemu wykonane z plecionki meble nie tracą oryginalnej barwy. Technorattanowa plecionka modułu środkowego technorattan NILAMITO Grey jest płaska i ma piękny odcień brązu.

Do siedziska i oparcia dołączone są wygodne, grube poduchy w kontrastowym kolorze Grey. Poduszki te są zaimpregnowane teflonem, dzięki czemu są bardziej odporne na działanie wilgoci. Poszewki można zdjąć i wyprać. Moduł środkowy mebli nie wymaga konserwacji, a do mycia wystarczy użyć mokrej ściereczki. Ten eleganckim moduł środkowy technorattanowy jest estetycznie wykonany i bardzo wygodny.

Plecionka Nilamito Grey

Plecionka technorattanowa Nilamito Grey – stanowi przeplot jednolitych kolorystycznie włókien jej struktura jest płaska, gładka o strukturze szarpanej = matowa = nie połyskliwa.

Nie gwarantujemy wstecznej spójności kolorystycznej – oferowany produkt jest spójny kolorystycznie z produktami dostępnymi obecnie w sprzedaży i może się różnić od tych zakupionych wcześniej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

2x Moduł środkowy technorattan NILAMITO Grey & Grey

Moduł środkowy Nilamito wymiary

Plecionka Nilamito Grey

Szare poduszki z technorattanu

Moduł środkowy technorattan NILAMITO Grey & Grey

Szary technorattan szczotkowany

Moduł środkowy technorattan NILAMITO Grey & Grey

Moduł środkowy technorattan NILAMITO Grey & Grey

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x