Alexander Rose Beach Lounge ogrodowa poduszka limonkowa 70x83 cm 8805C-LI

Nr produktu: 21040
 • Cena: 139
 • Dostawa do 20 dni
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Alexander Rose Beach Lounge ogrodowa poduszka limonkowa 70x83 cm 8805C-LI to produkt klasy premium, który ma szansę spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonano ją przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów, a także przy dużej dbałości o każdy szczegół. Jej producentem jest brytyjska marka - Alexander Rose, która zdobyła duże uznanie na europejskim rynku jako producent najwyższej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych. Jej cechą charakterystyczną jest unikalny i niezwykle ciekawy kolor limonkowy.

Alexander Rose Beach Lounge ogrodowa poduszka limonkowa 70x83 cm 8805C-LI posiada oszczędny kształt i wygląd, który nawiązuje do światowych trendów. Jej unikalny design z pewnością uzupełni arażacje ogrodów, tarasów czy balkonów. Poza tym, że jest ona wygodna i komfortowa, stanie się samoistnym elementem dekoracyjnym wielu aranżacji, zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych.

Limonkową poduszkę do mebli ogrodowych można zestawić z pufami lub narożnikami Alexander Rose, zarówno w tym samym kolorze, jak i w innym, kontrastującym lub podobnym. Będzie ona świetnie pasować zarówno do aranżacji w przestrzeni prywatnej, jak i w tej komercyjnej.

Alexander Rose Beach Lounge ogrodowa poduszka limonkowa 70x83 cm 8805C-LI jest ponadto wodoodporna, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywana na zewnątrz. Zachowa swój znakomity design przez wiele sezonów.

Poszewki na poduszki można myć ciepłą wodą z mydłem za pomocą gąbki lub ściereczki z mikrofibry. W przypadku bardziej uporczywych plam należy używać rozcieńczonego roztworu wybielacza. Nie prać w pralce.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Alexander Rose Beach Lounge ogrodowa poduszka limonkowa 70x83 cm 8805C-LI

Alexander Rose Beach Lounge ogrodowa poduszka limonkowa 70x83 cm 8805C-LI - wymiar

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x