Brązowy zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P

Nr produktu: 19507

Brązowy zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P zapewni nam wypoczynek na świeżym powietrzu w komfortowych warunkach w letnie dni. Trzyosobowa sofa, podnóżek oraz stolik ze szklanym blatem wykonane są z odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne technorattanu. Stelaż mebli wykonany jest z lekkiego aluminium, które nie ulega korozji.

Zestaw mebli technorattan Alicante P brązowy

Do brązowego zestawu wypoczynkowego z technorattanu Alicante P dołączone są bardzo wygodne poduchy, dzięki którym korzystanie z mebli jest prawdziwą przyjemnością. Są one impregnowane, co zapewnia ochronę przed wilgocią. Meble z technorattanu łatwo jest czyścić, wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. Są one praktyczne, lekkie i bardzo wygodne. Blat stolika pokryty jest hartowanym szkłem.

Zbliżenie na stolik technorattan Alicante P

Zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P ma intensywny brązowy kolor, który bardzo dobrze komponuje się z zielenią w ogrodzie. Ponieważ technorattan jest materiałem odpornym na działanie promieni słonecznych, nie ma obaw, że kolor ten wypłowieje. Sofa ze stolikiem prezentuje się bardzo efektowanie i elegancko, będzie doskonałym uzupełnieniem każdego tarasu lub ogródka.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw wypoczynkowy Alicante P

Brązowy zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P

Brązowy zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P

Brązowy zestaw wypoczynkowy z technorattanu Alicante P

Zestaw wypoczynkowy Alicante P w ogrodzie

Zbliżenie na blat stolika technorattan Alicante P

Plecionka technorattan Alicante P Brązowy Mix

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x