Camino Dining Brown z pufami technorattanowy zestaw ogrodowy

Nr produktu: 26188
 • Stara cena: 6 299
  Cena: 5 499 (24 raty po 295 zł *)
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 11.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, środa, 11.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Camino Dining Brown z pufami technorattanowy zestaw ogrodowy doskonale sprawdzać będzie się zarówno na co dzień, jak i w czasie spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Wstawić można do ogrodu, na balkon, taras czy ganek. Meble te równie dobrze prezentować będą się w przestrzeniach użyteczności publicznej takiej, jak restauracje, hotele czy kawiarnie. Ze względu na uniwersalny design, znajdą one zastosowanie w aranżacjach tak klasycznych, jak i nowoczesnych.

Camino Dining Brown technorattanowy zestaw ogrodowy - plecionka

Zestaw ogrodowy Camino Dining Brown z pufami składa się z 3-osobowej sofy, 2 foteli, 2 puf oraz stolika. Ostatni z elementów posiada blat ze szkła hartowanego, co sprawia, że bez obaw postawić można na nim gorące naczynia. Uzupełnieniem zestawu są poduszki siedziskowe i oparciowe, które w znaczący sposób zwiększają komfort użytkowania mebli. Posiadają one praktyczne poszewki na zamek błyskawiczny, które w przypadku zabrudzenia można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce.

Camino Dining Brown technorattanowy zestaw ogrodowy - poduszka

Camino Dining Brown z pufami technorattanowy zestaw ogrodowy opiera się na stabilnym, aluminiowym stelażu. Jest on jest jednocześnie lekki, a co za tym idzie - łatwy w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Meble pokrywa zaokrąglona, cieniowana, metalowa plecionka technorattanowa. Materiał ten posiada cały szereg zalet. Zalicza się do nich między innymi odporność na działanie wysokich i niskich temperatur, promieniowania UV oraz opady deszczu i śniegu. Technorattan nie wymaga również konserwacji czy impregnacji, a do jego czyszczenia w zupełności wystarczająca będzie woda.

Camino Dining Brown z pufami technorattanowy zestaw ogrodowy

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pr3Pytania do produktu

Camino Dining Brown z pufami technorattanowy zestaw ogrodowy

Camino Dining Brown technorattanowy zestaw ogrodowy - wymiary

Camino Dining Brown

Camino Dining Brown fotel

Camino Dining Brown sofa

Camino Dining Brown stół

Camino Dining Brown technorattanowy zestaw ogrodowy

Camino Dining Brown poduszka

Camino Dining Brown sofa

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x