Corsica - krzesło ogrodowe tarasowe zielone

Nr produktu: 15258


Podobne meble:

Odporne na działanie niesprzyjających warunków panujących na zewnątrz krzesło to idealny mebel do postawienia w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Jednak wytrzymałość to nie jedyny warunek jaki powinno spełniać krzesło przeznaczone do otwartych przestrzeni. Corsica - krzesło ogrodowe tarasowe zielone poza tym, że jest wytrzymałe jest także wygodne i eleganckie.

Do produkcji krzesła ogrodowego tarasowego Corsica w zielonym kolorze wykorzystano bardzo praktyczny materiał – polipropylen. Ten materiał wykazuje właściwości, dzięki którym jest odporny na deszcz, wilgoć czy mróz. Jest także odporny na działanie promieni UV, co oznacza że ładny zielony odcień krzesła nie zblednie nawet podczas dużego nasłonecznienia. Krzesła wykonane z polipropylenu są też nieuciążliwe w konserwacji. Trudne do zmycia plamy z olejku do opalania czy wina łatwo schodzą przy użyciu mokrej szmatki.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch rodzajów powierzchni – matowej i błyszczącej. Taki zabieg sprawia, że krzesło jest unikatowe i wyjątkowo ładnie się prezentuje. O jego komforcie świadczą szerokie siedzisko, wygodne i wysokie oparcie oraz praktyczne podłokietniki. Dodatkową zaletą krzesła ogrodowego tarasowego zielonego Corsica jest to, że można je także rozłożyć dla jeszcze większej wygody. W razie potrzeby łatwo jest je przechować, po pełnym złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 24-06-2016
Bardzo fajny mebel,spełnił moje oczekiwanie

5 17-05-2016
Krzesło jak najbardziej spełniło moje oczekiwania. Jest bardzo wygodne i solidne. Ma wystarczająco szerokie siedzisko i wysokie oparcie. Standardowa poduszka pasuje do niego bardzo dobrze. Lekko matowy, grafitowy kolor bezproblemowo komponuje się z otoczeniem. Polecam :-)
Corsica - krzesło ogrodowe tarasowe zielone

Corsica - krzesło ogrodowe tarasowe

Wymiary krzesła ogrodowego składanego Corsica

Krzesło ogrodowe tarasowe Corsica

Corsica - krzesło ogrodowe tarasowe kolory

Krzesło do ogrodu Corsica

Nóżka krzesła Corsica

Składane krzesło ogrodowe Corsica

Złożone krzesło ogrodowe Corsica

Zielone krzesło ogrodowe - siedzisko

Złożone krzesło Corsica od frontu

Rozkładane krzesło ogrodowe Corsica

Niebieskie krzesło ogrodowe Corsica

Corsica - krzesło ogrodowe tarasowe niebieskie

Grafitowe krzesło ogrodowe Corsica

Ogrodowe krzesło składane Corsica

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x