Donica Cubico Cottage 30 56cm

Nr produktu: 07628


Podobne meble:

Donica Cubico Cottage 30 ma 30cm długości, 30cm szerokości oraz 56cm wysokości. Jest to produkt charakteryzujący się takimi cechami jak trwałość i uniwersalność. Donica ogrodowa wykonana jest z najwyższej jakości polipropylenu barwionego w masie i wyciskanego w formie o strukturze technorattanowej plecionki.

Donica nadaje się do użytku przez cały rok zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz. Znakomiecie radzi sobie z warunkami atmosferycznymi i niskimi temperaturami. Wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań. System nawadniający chroni rośliny przed zalaniem gromadząc nadmiar wody i sprawia, że nie ma konieczności częstego podlewania. Donica przystosowana jest również do hodowli roślin hydroponicznych (uprawa bez gleby).

Produkt bardzo łatwy w pielęgnacji.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 17-10-2016
Donica jest przepiękna , bardzo pięknie wygląda, widać jaka dobra jakość materiału, w środku cały sprzęt dodoatkowo z nawadnianiem rośliny, można wyjąc tylko tzw.szufladę a nie z całej donicy roślinę - bardzo przemyślany projekt. Również pięknie wygląda w salonie w domu, służę zdjęciem jeśli potrzeba, gdyż mam od razu piękny kwiat włożony do niej na zimę, by służyła jako dekoracja w domu.

5 01-03-2012
Donica super
technorattanowa Donica Cubico Cottage 30 56cm opinie ceny

 • Długość [cm]: 30
 • Szerokość [cm]: 30
 • Wysokość [cm]: 56
 • Zastosowanie: wewnątrz i zewnątrz

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Donice i doniczki Bydgoszcz, Donice i doniczki Katowice, Donice i doniczki Szczecin, Donice i doniczki Łódź
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x