Krzesło ogrodowe Dante Low Back zieleń soczysta

Nr produktu: 17386


Podobne meble:

Zielony soczysty kolor krzesła ogrodowego Dante Low Black doskonale będzie harmonizował z zielenią ogrodu lub działki. To bardzo funkcjonalny mebel, który przyda się podczas przyjmowania większej ilości gości. Krzesła nie zajmują wiele miejsca, ich przechowywanie jest proste dzięki temu, że można wkładać je jedno w drugie.

Krzesło ogrodowe Dante Low Back zieleń soczysta wykonane zostało ze sztucznego materiału, który doskonale nadaje się do użytku zewnętrznego. Tworzywo jest odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i nie niszczeje pod wpływem deszczu, wilgoci czy mrozu. Jest także niepodatne na działanie promieni UV, co oznacza że zielony kolor nie zblednie nawet podczas dużego nasłonecznienia. Jednolita struktura ułatwia czyszczenie krzesła, i nawet uporczywe plamy z tłuszczu czy wina można zetrzeć mokrą ściereczką.

Krzesło ogrodowe Dante Low Back zieleń soczysta jest oszczędne w formie, ale jednocześnie wygodne i wytrzymałe. Oparcie jest szerokie, są także komfortowe podłokietniki. Stabilność krzesła wynika z zastosowania nóg, których profil przypomina kształt litery „L”.

Wymiary krzesła Dante Low Back

Wymiary:

  • Długość: 57cm
  • Szerokość: 57cm
  • Wysokość: 79cm

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Wymiary krzesła Dante Low Back

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x