Magic Playhouse - domek ogrodowy dla dzieci

Nr produktu: 15228


Podobne meble:

Domek ogrodowy Keter Magic Playhouse to gwarancja bezpiecznej zabawy. Z Magic Playhouse można korzystać w ogrodzie, jak i w domu. Kolorowy domek z ciekawymi elementami sprawia, że dzieci chętnie się bawią, a w tym czasie rodzice mogą po prostu odpocząć bez obawy, że coś stanie się ich pociechom.

Domek dla dzieci Magic Playhouse

Kolorowy domek do zabawy Magic Playhouse przypadnie do gustu dziewczynkom i chłopcom. W zielono-różowo-turkusowym domku każdy znajdzie coś dla siebie. Magic Playhouse został wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa, dzięki czemu może stać na dworze i nie zniszczy go deszcz, ani nie wyblaknie na słońcu. Wysoka trwałość zapewnia wieloletnie użytkowanie domku przez dzieci. Domek może być także atrakcyjnym elementem wyposażenia dziecięcego pokoju. Łatwo się go rozkłada i składa, dzięki czemu można go przechowywać, kiedy dzieci skończą się bawić.

Animacja 3d przedstawiający domek dla dzieci Keter Playhouse

Charakterystycznym elementem domku Magic Playhouse są „pół-drzwi”, przez które dzieci mogą wchodzić do wnętrza, a jednocześnie nadal pozostają pod czujnym okiem rodziców. W bocznych ścianach znajdują się okna pozwalające na wychylenie się bez konieczności opuszczania domku, a na parapecie można położyć zabawki. Na szczycie dachu znajduje się obrotowy kogut, który
wskazuje kierunek wiatru. Piękne wzory na całym domku z pewnością wywołają uśmiech na twarzach wszystkich pociech.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 17-04-2018
Super domek, zarówno do domu jak i na ogród. Wspaniała zabawa dla dzieci. Konkurencyjna cena. Szybki montaż.

5 27-10-2016
Jestem bardzo zadowolona, szybka, fachowa obsługa, domek w 100% odpowiada moim oczekiwaniom i danym z ogłoszenia. Polecam!
Domek Magic Playhouse Keter

Domek ogrodowy dla dzieci Magic Playhouse wymiary

Domek ogrodowy dla dzieci Magic Playhouse

Domek ogrodowy Magic Playhouse zbliżenie

Domek ogrodowy Magic Playhouse

Domek ogrodowy dla dzieci Magic Playhouse instrukcja

Magic Playhouse domek ogrodowy dla dzieci

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x