Keter Fusion 754 - domek ogrodowy na narzędzia

Nr produktu: 13870
 • Cena: 4 199
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Keter Fusion 754 - domek ogrodowy to wysokiej jakości składzik, w którym możemy przechowywać różnego rodzaju narzędzia ogrodowe, ale nie tylko. Jego wyróżniającą cechą jest bardzo duża pojemność, dzięki czemu mamy pewność, że zmieszczą się w nim sprzęty takie jak drabina, kosiarka czy też zestaw do grilla. Prezentowany domek ogrodowy to idealne połączenie niezwykle wysokiej jakości wykonania z wyjątkowym wzornictwem.

Domek ogrodowy Fusion 754 jest bardzo trwały i będzie nam służył przez lata, ponieważ został wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa WPC, jakie dzięki zastosowaniu specjalnej techniki produkcji swoim wyglądem i strukturą przypomina prawdziwe drewno. Jednakże przewagą użytego tworzywa WPC nad drewnem jest to, że nie wymaga ono impregnacji, ani specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko to sprawia, że nie musimy martwić się o utrzymanie go w dobrej kondycji. Kiedy będziemy chcieli wyczyścić nasz domek ogrodowy, wystarczy woda z delikatnym środkiem myjącym i w kilka minut poprawimy jego wygląd.

Model Keter Fusion 754 charakteryzuje się solidnymi i mocnymi ściankami. Niezwykle ciekawą i bardzo praktyczną nowością jest to, że możemy w ścianach naszego domku ogrodowego wiercić otwory, aby zainstalować później dodatkowe uchwyty czy też wieszaki na różnego rodzaju sprzęt. Prezentowany model Keter Fusion 754 posiada wytrzymałe, prostokątne drzwi wyposażone w zamek ze stali odpornej na korozję. Właściwa ilość światła we wnętrzu domku zapewniona jest dzięki zastosowaniu podłużnych okien jak i dodatkowego doświetlenia w suficie. Warto nadmienić, że nad drzwiami zastosowano również specjalny wywietrznik, który gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu nie musimy martwić się o problemy z wilgocią.

Domek Fusion 754 został wyposażony również w bardzo solidną podłogę, która wytrzymuje obciążenie aż do 150 kilogramów na metr kwadratowy. Dzięki zastosowaniu solidnego podłoża nie musimy martwić się o rzeczy, które będziemy przetrzymywać wewnątrz - podłoga doskonale będzie chronić je od szkodliwych warunków zewnętrznych takich jak woda czy też błoto. Jeśli chodzi o dach naszego domku ogrodowego, to wygląda on prawie tak jak prawdziwe, dwuspadowe dachy wykonane z dachówek. Ponadto, jest on także niezwykle skuteczną ochroną przed opadami deszczu, a dzięki swojej solidnej konstrukcji potrafi utrzymać aż do 75 kilogramów śniegu na metr kwadratowy. Konstrukcja domku Fusion 754 sprawia wrażenie bardzo trwałej i solidnej i taka jest w rzeczywistości. Dodatkowe wzmocnienie całej konstrukcji zapewniają malowane proszkowo elementy stalowe.

Co bardzo ważne, aby postawić taki domek na swojej posesji nie musimy starać się o żadne pozwolenia budowlane. A jeśli będziemy chcieli w ciągu roku zmienić jego położenie, będziemy mogli przenieść go w dowolne miejsce w bardzo krótkim czasie.

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Domek narzędziowy Keter Fusion 754 z otwartymi drzwiami

Domek do ogrodu Keter Fusion w ogrodzie

Wywietrznik Keter Fusion 754

Zamek w drzwiach domku Fusion

Dach w domku ogrodowym

Zamek z opcjonalną kłódką

Stalowy zamek w drzwiach

Zamek ze stali

Mechanizm zastosowany w domku

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x