Keter Fusion 757 Mahoń - domek ogrodowy

Nr produktu: 13871
 • Cena: 5 299
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Fusion 757 to domek narzędziowy, który łączy w sobie niezwykłą funkcjonalność i nienaganny styl. Jest to bardzo praktyczny model ze względu na dużą przestrzeń magazynową, a dodatkowo świetnie prezentuje się w każdym ogrodzie, ze względu na swój design. Produkt został stworzony przez europejską firmę Keter, która jest gwarancją solidności i trwałości.

Sprawdzeni producenci mebli i wyposażenia ogrodowego

Do produkcji modelu Fusion 757 zostało użyte najwyższej jakości tworzywo sztuczne, które wygląda na pierwszy rzut oka jak prawdziwe drewno. Jednakże w przeciwieństwie do drewna, nie wymaga ono żadnej konserwacji czy też regularnego impregnowania, albo malowania.

Domek odporny na warunki pogodowe

Materiał, z którego wykonany jest prezentowany domek jest pozyskany w znacznej mierze z recyklingu i powstaje w warunkach przyjaznych środowisku naturalnemu. Warto zwrócić uwagę, że Fusion 757 jest odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, w tym deszcz i promieniowanie UV. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że materiały zachowają swoje kolory jak i właściwości przez wiele lat użytkowania.

Domek narzędziowy Fusion 757 - aranżacja

Domek Keter Fusion 757 jest wyjątkowo obszerny, dzięki czemu będziemy mogli w nim zmieścić naprawdę sporo przedmiotów. Jeśli zechcemy włożyć do niego jakieś narzędzie o większych gabarytach, ułatwią nam to szerokie na 148,5 centymetra, dwuskrzydłowe drzwi. Bez problemu więc zmieścimy tam kosiarkę ogrodową czy quada dziecka.

Pojemność domku ogrodowego Fusion 757

Dzięki zainstalowaniu okien w drzwiach jak również na ściankach domku, nie musimy się martwić o to, czy we wnętrzu będzie odpowiednia ilość światła. Ponadto, na całej długości sufitu zamontowano praktyczny świetlik, który dodatkowo zapewnia nam dostęp światła.

Ściana domku Fusion 757 - okna

Solidne i mocne drzwi zostały wyposażone w specjalne uchwyty oraz zamek, którym możemy zamknąć wnętrze domku. Jeśli chcemy, możemy dokupić kłódkę i dodatkowo zabezpieczyć w ten sposób wejście.

Mechanizm zamykający w domku Fusion 757

Jeśli chcemy umieścić wewnątrz przedmioty o większej wadze, to możemy to zrobić bez problemu dzięki bardzo solidnej podłodze. Wytrzymuje ona bowiem nacisk aż do 150 kg na metr kwadratowy powierzchni. Co więcej, dzięki swojej szczelnej konstrukcji doskonale chroni magazynowane przedmioty przed szkodliwym działaniem wody czy też błota, które mogłyby dostać się do wnętrza. Całość domku wzmocniona jest dodatkowo specjalnymi elementami metalowymi. Natomiast jeśli chodzi o dach, to jest on w stanie utrzymać ciężar do 75 kg na metr kwadratowy. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku dużych opadów śniegu.

Duża wytrzymałość dachu na napór ciężkiego śniegu

Firma Keter nie zapomina również o odpowiedniej wentylacji swoich domków ogrodowych. Nie inaczej ma się sytuacja w przypadku modelu Fusion 757, gdzie specjalny wywietrznik został zamontowany tuż pod dachem od frontowej strony. Mamy w ten sposób zapewnioną właściwą cyrkulację powietrza, co chroni wnętrze przed pojawieniem się wilgoci czy też pleśni.

Wywietrznik u szczytu domku Fusion 757

Istotną sprawą jest brak konieczności załatwiania pozwoleń budowlanych, kiedy chcemy postawić taki domek na swojej posesji. Samodzielny montaż również nie powinien sprawić nikomu problemów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że model Fusion 757 jest konstrukcją całoroczną, co znaczy, że bez obaw możemy z niego korzystać w każdych warunkach atmosferycznych i nie trzeba go składać po lecie.

Możliwość montażu kłódki Fusion 757

Poniżej przedstawiono filmy prezentujące domek Keter Fusion 757 i jego montaż.

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Keter Fusion 757

Domek Keter Fusion 757 z wyposażeniem ogrodowym

Domek Keter Fusion 757 na podwórku

Wnętrze domku ogrodowego Keter Fusin 757

Keter Fusion 757 wymiary

Wnętrze domku Fusion

Dach Keter Fusion 757

Wywietrznik Keter Fusion 757

Zamek z opcjonalną kłódką Keter Fusion 757

Zamek w drzwiach Fusion 757

Otwarty zamek w drzwiach Keter Fusion

Konstrukcja domku Keter Fusion 757

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x