Keter Factor 4X6 domek ogrodowy

Nr produktu: 13857
 • Cena: 2 399
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Domek ogrodowy Keter Factor 4x6 to odpowiedź na zapotrzebowania wszystkich, którzy chcą uporządkować narzędzia ogrodowe i nie tylko. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i tak jak wszystkie produkty marki Keter wyróżnia się wytrzymałością i trwałością.

Logotypy producentów sprzętu ogrodowego Allibert, Keter, Curver

Na pierwszy rzut oka domek Keter Factor 4X6 wygląda jakby był wykonany z drewna, jednak jest to tworzywo sztuczne, które świetnie imituje wygląd drewnianych desek. Dzięki temu w przeciwieństwie do domków z naturalnego materiału, model Factor 4X6 nie wymaga konserwacji. Jest także łatwy w czyszczeniu, gdyż do tego celu można użyć myjki lub węża ogrodowego. Dozwolone jest stosowanie łagodnych środków czyszczących.

Wytrzymałość domku ogrodowego Keter Manor

Tworzywo zastosowane w produkcji charakteryzuje się odpornością na wilgoć i promieniowanie UV, więc domek na długo zachowa świetny wygląd i nie straci koloru. Jednocześnie materiał jest w znacznej części uzyskany z przetworzonych surowców wtórnych, co sprawia sprawia, że domek Keter Factor 4X6 to produkt przyjazny środowisku.

Okno domku do ogrodu Factor

Wewnątrz domku zachowano dostęp do naturalnego świata - prostokątne okno stanowi wystarczające doświetlenie w ciągu dnia i pozwala na komfortowe poruszanie się. W czasie montażu można wybrać w jakiej pozycji ma się znaleźć okno (są dwie możliwości).

Pozycje umiejscowienia okna w ścianie domku Keter

Wygodne wejście do domku zapewniają pojedyncze drzwi z zasuwką. Konstrukcja pozwala na zastosowanie kłódki (do nabycia we własnym zakresie).

Ryglowanie drzwi w domku Keter Factor 4x6

W środku domku znajduje się podłoga, która wytrzymuje ciężar do 150 kg na m². Podłoga chroni wnętrze przed wodą, błotem, śniegiem, jak również szkodliwym działaniem gryzoni.

Szczelność podłogi w domku na narzędzia Factor 4x6

Nie ma konieczności składania domku po sezonie letnim. Można go natomiast łatwo przenieść. Dach ma kształt spadzisty, więc domek może stać na dworze także zimą. Jest odporny na obciążenie do 75 kg na m². Aby zwiększyć wytrzymałość dachu dodatkowo wzmocniono go metalowymi elementami.

Schemat prezentujący wytrzymałość dachu domku

Na froncie budynku (ponad drzwiami), znajduje się wywietrznik służący jako wentylacja, która chroni przed wilgocią. Dzięki temu w domku nie nie będzie gromadził się nadmiar wilgoci, który mógłby doprowadzić do powstawania grzyba.

Wywietrznik do domku na narzędzia

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 11-08-2016
Kupiłam domek 4x6 i jestem zadowolona. Mam uwagę tylko do transportu: domek jest plastikowy i należałoby oznaczyć paczkę jako materiał delikatny. Mój został mocno poturbowany:(
Domek narzędziowy Factor 4x6
Domek narzędziowy Factor 4x6


Domek ogrodowy Factor 4x6
Domek ogrodowy Factor 4x6


Domek Factor 4x6 Keter
Domek Factor 4x6 Keter


Factor 4x6 Keter
Factor 4x6 Keter


Wymiary domku ogrodowego Keter Factor 4x6
Wymiary domku ogrodowego Keter Factor 4x6


Wybór miejsca na umieszczenie okna
Wybór miejsca na umieszczenie okna


Możliwość zamknięcia domku na kłódkę
Możliwość zamknięcia domku na kłódkę


Jedno okno umieszczone na stałe w domku Factor
Jedno okno umieszczone na stałe w domku Factor


Dach odporny na warunki atmosferyczne
Dach odporny na warunki atmosferyczne


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x