Keter Manor 6x8DD domek narzędziowy

Nr produktu: 13856
 • Stara cena: 2 999
  Cena: 2 099 (24 raty po 113 zł *)
 • Planowana wysyłka: poniedziałek, 16.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, poniedziałek, 16.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Duży domek narzędziowy Manor 6x8DD to idealne rozwiązanie do uporządkowania ogrodu.
Zmieszczą się w nim nie tylko narzędzia ogrodowe, ale także grill, rowery, opony zimowe i inne narzędzia, które warto schować, aby zabezpieczyć je przed zniszczeniem.

Renomowani producenci wyposażenia ogrodowego z tworzywa sztucznego

Model Manor 6x8DD to jeden z największych składzików ogrodowych z oferty renomowanej marki Keter. Jego pojemność pozwoli na schowanie wyposażenia ogrodu i przedmiotów nieużywanych po sezonie letnim. Do postawienia domku nie jest potrzebne żadne pozwolenie budowlane. Wystarczy go złożyć i postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie. Jakość materiałów sprawi, że domek posłuży przez wiele lat.

Zalety domków Keter Manor

Do produkcji domku ogrodowego Manor 6x8DD użyto wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które w znacznej mierze pochodzi z przetworzonych surowców wtórnych, co sprawia, że oferowany model jest przyjazny środowisku. Tworzywo sztuczne jest bardzo wytrzymałe i zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Materiał ten jest odporny na wodę i promieniowanie UV, przez co nie blaknie i nie odkształca się. Nie trzeba zatem konserwować domku, tak jak podobnych konstrukcji z naturalnego drewna. Jednakże na pierwszy rzut okna domek wygląda jakby był wykonany z drewnianych desek, co zapewnia mu piękny wygląd (tworzywo zostało uformowane tak, aby osiągnąć strukturę drewna). Domek można czyścić wężem ogrodowym lub myjką ciśnieniową.

Domek narzędziowy Keter Manor 6x8 - zamek

Domek Manor 6x8DD ma szerokie podwójne drzwi, które zapewniają swobodne przemieszczanie się, także podczas wnoszenia czy wynoszenia dużych przedmiotów. Drzwi zostały wyposażone w zamek (z możliwościa założenia kłódki - kłódka nie znajduje się w zestawie).

Wywietrznik zamontowany nad drzwiami domku Keter Manr 6x8

Naturalne doświetlenie wnętrza zapewnia prostokątne okno montowane na stałe z dowolnej strony domku. Nad drzwiami umieszczono wywietrznik, którego zadaniem jest zapewnienie stałej cyrkulacji powietrza, aby odprowadzać nadmiar wilgoci i zapobiec powstawaniu grzyba. Jest to niezwykle ważne, aby przechowywane wewnątrz przedmioty pozostały suche. Producent zabrania trzymania w domku łatwopalnych środków. Metalowe zawiasy zapewniają solidne trzymanie drzwi. Zastosowano także specjalny próg, który ułatwia wjeżdżanie rowerem i chroni przed wnoszeniem błota do środka.

Podłoga oraz progi w domku narzędziowym Keter Manor 6x8

Domek Keter Manor 6x8DD ma bardzo wytrzymałą podłogę, która utrzyma ciężar do 150 kilogramów na metr kwadratowy. Bez problemu mogą więc przebywać w nim dwie osoby i można w nim przechowywać ciężkie przedmioty, takie jak taczka czy kosiarka. Dwuspadowy dach utrzymuje obciążenie śniegu do 75 kilogramów na metr kwadratowy. Producent zaleca usuwanie zalegającego śniegu, aby wydłużyć żywotność konstrukcji. Dach domku jest szczelny, więc także chroni przed deszczem. Domek na wyposażenie Manor 6x8DD może stanowić konstrukcję całoroczną.

Nośność dachu domku Manor 6x8 - śnieg

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pklPytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 20-07-2019
Domek jest super, zmieścił wszystkie moje narzędzia ogrodowe. Pięknie się prezentuje. Sąsiedzi też zdecydowali się kupić w meblobranie i z tego co widzę domek stoi. Polecam.

5 23-05-2019
Ekspresowa przesyłka, towar zgodny z oczekiwaniem. polecam

5 03-10-2018
Przesyłka dotarła mega szybko 24 h.Towar zgodny z opisem.Domek dzięki instrukcji złożony w 4 godziny i prezentuje się bardzo fajnie polecam wszystkim,solidna firma dzięki

5 11-09-2018
Szybka dostawa dobry kontakt zamówienie zgodne z opisem

5 23-04-2018
Jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie.

4 17-10-2017
Bardzo funkcjonalny domek. Wszystkie elementy idealnie pasują. Polecam. Składa się szybko i sprawnie.

5 16-08-2017
Jak najbardziej Polecam !

1 11-08-2017
Nie polecam współpracy ze sklepem Meblobranie. Otrzymałem domek Keter 6x8. Brakowało w nim wkrętów / śrub. Złożyłem reklamację i zamiast 10 śrub dostałem 1 szt. po 2 tygodniach oczekiwania. Przy okazji podczas burzy domek zaczął przeciekać z uwagi na brak mocowań i musiałem wylewać wodę ze środka. Niestety z działem reklamacji nie mogę się skontaktować telefonicznie. Wielka szkoda. Spodziewałem się więcej od Meblobranie i firmy Curver (producenta). Poziom obsługi telefonicznej też słaby, konsultant nie był w stanie wskazać w jaki sposób mogę napisać recenzję mojego zakupu. Komentarz sklepu: Wszystkie produkty oferowane przez sklep Meblobranie dostarczane są do klientów w oryginalnych, fabrycznych opakowaniach. Reklamacje wynikające z błędów pakowania wymagają reakcji producenta. Ubolewamy nad faktem, że pomimo zgłoszenia reklamacyjnego zgodnego z brakami w zamówieniu Klienta producent wysłał inny zestaw elementów. Jednocześnie informujemy, że wszystkie takie zdarzenia są przekazywane do centrali firmy Curver w celu podjęcia działań usprawniających serwis gwarancyjny.  Potwierdzamy, że zgodnie z dobrowolnie zaakceptowanym przez Klienta przed złożeniem zamówienia regulaminem kontakt w sprawach reklamacji odbywa się wyłącznie w formie pisemnej. 

5 27-06-2017
POLECAM

5 24-05-2017
Bardzo dobry zakup. Domek jest ładny, estetyczny, dobrze prezentuje się na działce, a przede wszystkim pomieścił wszystkie te rzeczy, dla których nie ma miejsca w domu. Polecam.

5 03-05-2017
Domek rewelacyjny, wszystko zgodnie z opisem, w ogrodzie prezentuje się świetnie.Polecam!

5 06-04-2017
Przesyłka ekspresowa choć były problemy z kurierem..przebieg zakupu ogólnie na piątkę:) teraz tylko zmontować.

5 31-03-2017
Bardzo szybki i pomyślny przebieg dostawy zamówienia.Domek zamierzamy składać w wolny słoneczny weekend przy grillu na działce.Polecam meblobranie.pl

5 24-02-2017
Bardzo dobrze

5 21-09-2016
szybka wysyłka towar zgodny z opisem

4 20-09-2016
Dostawa bezproblemowa.Domek po złożeniu wygląda dość przyzwoicie.Zastanawiam się nad położeniem dodatkowej płyty na podłogę,ponieważ mam odczucie że może ulec zniszczeniu gdy wstawie regał..Wpakowałem dwie kosiarki ,węże do pdlewania ,stolik ogrodowy i krzesła.Mam nadzieje że po zimie wszystko będzie o.k.
Domek ogrodowy Manor 6x8
Domek ogrodowy Manor 6x8


Domek narzędziowy Manor 6x8DD
Domek narzędziowy Manor 6x8DD


Domek Manor 6x8 jest odporny na warunki atmosferyczne
Domek Manor 6x8 jest odporny na warunki atmosferyczne w tym śnieg


Domek ogrodowy Keter Manor 6x8DD w ogrodzie z narzędziami

Wywietrznik w domku Keter Manor
Wywietrznik w domku Keter Manor


Podłoga do 150 kg/m2, metalowe zawiasy, próg ułatwiający wjazd do środka w domku Keter Manor
Podłoga do 150 kg/m2, metalowe zawiasy, próg ułatwiający wjazd do środka w domku Keter Manor


Zamek do drzwi w domku Keter Manor 6x8
Zamek do drzwi w domku Keter Manor 6x8


Domek narzędziowy Keter Manor 6x8DD

Aranżacja: Domek narzędziowy Keter Manor 6x8DD
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Aranżacja: Domek narzędziowy Keter Manor 6x8DD
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Aranżacja: Domek narzędziowy Keter Manor 6x8DD
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Aranżacja: Domek narzędziowy Keter Manor 6x8DD
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Aranżacja: Domek narzędziowy Keter Manor 6x8DD
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Manor Keter domek narzędziowy do ogrodu duży
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x