Keter Factor 8x6

Nr produktu: 13859
 • Stara cena: 3 499
  Cena: 2 599 (24 raty po 140 zł *)
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 12.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, czwartek, 12.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Przestronny domek ogrodowy Keter Factor 8x6 to świetnie rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużej powierzchni do magazynowania narzędzi ogrodowych i nie tylko. Prezentowany model pomieści grabie, węża ogrodowego, kosiarkę i drabinę. Świetnie nada się także do przechowywania grilla, rowerów i dziecięcych zabawek.

Znani producenci sprzętu i mebli ogrodowych

Na pierwszy rzut okna domek przypomina konstrukcje z drewnianych desek, ale to efekt wizualny, który osiągnięto podczas produkcji tworzywa, któremu nadano formę podobną do drewna. W przeciwieństwie do naturalnego surowca, tworzywo sztuczne nie wymaga specjalistycznej konserwacji, a do jego czyszczenia można używać węża ogrodowego. Na tym właśnie polega wyjątkowość tego projektu.

Zalety domków narzędziowych z polipropylenu

Domek na narzędzia Keter Factor 8x6 posiada podwójne drzwi z charakterystycznym łukowym kształtem. Drzwi wyposażono w uchwyty zapewniające wygodne otwieranie. Można na nie założyć kłódkę (kłódka nie znajduje się w zestawie).

Wywietrznik zapewnia właściwy obieg powietrza

Nad drzwiami zamontowano wywietrznik, umożliwiający wentylację powietrza, która z kolei skutecznie przeciwdziała osiadaniu wilgoci wewnątrz domku. Producent zadbał także o idealne oświetlenie wnętrza poprzez uwzględnienie prostokątnego okna. Ze względu na uniwersalność projektu, można zamontować je w najlepszym miejscu (np. od południa) spośród sześciu do wyboru. Kolejnym źródłem naturalnego światła jest świetlik znajdujący się w dachu. Domek Keter Factor 8x6 jest zatem przygotowany z myślą o jak największej wygodzie użytkownika.

Wywietrzniki w domku narzędziowym Keter Factor

Wytrzymałość dachu domku ogrodowego Keter Factor

Solidna podłoga utrzyma duży ciężar – 150 kg/m². Jest szczelna, dzięki czemu od spodu nie przedostanie się woda, ani błoto – nie ma również możliwości, by wejście do domu znalazły gryzonie. Dwuspadowy dach wzmocniony metalowymi elementami utrzyma śnieg nawet ciężką zimą – wytrzymałość dachu to 75 kg/m².

Wejście do domku Factor 8x6

Do postawienia domku ogrodowego Keter Factor 8x6 nie wymaga się uzyskiwania pozwolenia budowlanego. Domek może stanowić konstrukcje całoroczną. Nie trzeba go składać po sezonie letnim. W razie potrzeby można przenieść domek w inne miejsce, gdyż nie jest on wbudowywany do podłoża.

Pojemność domku Keter Factor

Poniższy film przedstawia domek Keter Factor 8x6.

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pklPytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 15-05-2019
Polecam ten sklep, udany zakup.

5 17-11-2018
Szybko, sprawnie dostarczone. Produkt dobrej jakości.

5 06-11-2018
Fajny domek, zamontowałem go praktycznie sam, wszystko pasuje. Spełnił moje oczekiwania w 100%

5 05-11-2018
Sklep oceniam bardzo dobrze, kontakt super, dostawa na czas. Odosnie domku - leży jeszcze w paczce.

5 27-09-2018
Super obsługa, domek przyszedł (a raczej przyjechał firmą kurierską) w środę rano, po zamówieniu w poniedziałek po południu. Jeszcze go nie złożyłem, więc trudno mi oceniać jakość, ale wygląda dość solidnie. Wszystkie elementy są ponumerowane, co niewątpliwie ułatwi montaż.

5 07-09-2018
Jestem bardzo zadowolona z zakupu domku narzędziowego w firmie Meblobranie. Przesyłka dotarła terminowo, bez uszkodzeń. Po złożeniu zamówienia otrzymywałam na bieżąco informację o statusie mojego zamówienia. Polecam zakupy w firmie Meblobranie!!!!

5 12-07-2018
Szybko i sprawnie, domek ładny i dość łatwy do złożenia.

5 10-07-2018
Sam domek bardzo ładny. Ma parę zaskakujących rozwiązań. Osoby które oglądały go wewnątrz były pewne że w dachu ma świetlówki, a to biały plastik który łączy dach w szczycie i pobiera światło z zewnątrz Bardzo przydatne dwie półki. Sam montaż też nie sprawia kłopotu, pod warunkiem składania zgodnie z instrukcją. Szczerze polecam, Od zamówienia do dostawy upłynęły 3 dni. Wcześniej czekaliśmy na domek z innej firmy. Ale po czekaniu 40 dni, zrezygnowaliśmy z niej. I bardzo dobrze zrobiliśmy. Z tego domku i z tej firmy jesteśmy bardzo zadowoleni.

4 20-09-2017
Bardzo ładny i praktyczny domek na narzędzia ogrodnicze i kosiarkę. Wad nie stwierdziłem a więc produkt oceniam pozytywnie.

5 19-09-2017
Domek funkcjonalny, solidny, prosty do złożenia.

4 01-09-2017
Fajny, lekki, dość łatwy w montażu. Czas pokaże wady i zalety.

5 05-08-2017
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Domek przyszedł na drugi dzień po zamówieniu. Jest łatwy w montażu, stabilny a co najważniejsze przestronny. Polecam.

5 01-06-2017
Perfect experience from ordering to delivery. The seller answered my queries promptly and was a pleasure to deal with. In addition to the great service received, the seller found effective ways to deliver the garden shed to Vilnius, Lithuania! The Garden Shed as we expected – very spacious and stable. Straightforward assembly that can be easily done by one person. It took me 3 to 4 hours and two evenings to assembly our garden house. Great service from beginning to the end. The seller and their goods are highly recommended.

5 15-10-2016
BARDZO DOBRY ZAKUP

5 09-10-2016
Domek jest bardzo ladny i funkcjonaly. Idealnie nadaje sie na altanke na sprzet ogrodowy. Montaz zajal tylko pare godzin. Plastik jest bardzo dobrej jakosci. Polecam.
Domek ogrodowy Keter Facor 8x6

Domek ogrodowy wizualizacja

Możliwość montażu okna w jednym z 6 miejsc

Wywietrzniki domku Keter Factor 8x6

Uchylone drzwi domku Keter Factor 8x6

Półki w domku ogrodowym Keter Factor 8x6

Keter Factor 8x6 wymiary

Szkic i wymiary domku ogrodowego Keter Factor 8x6

Domek ogrodowy Keter Factor 8x6 + stojak narzędziowy graits

Duży domek ogrodowy na narzędzia Keter Factor 8x6
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domek ogrodowy na narzędzia z tworzywa sztucznego wśród drzew
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Schowek na narzędzia ogrodowy Keter Factor 8x6
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domek ogrodowy z tworzywa Keter Factor w ogrodzie
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Pomieszczenie gospodarcze na narzędzia do ogrodu domek Keter Factor
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Pomieszczenie ogrodowe na narzędzia z tworzywa drewnopodobnego Keter
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x