Keter Fusion 759 domek narzędziowy

Nr produktu: 16513
 • Cena: 6 599
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Model Fusion 759 to domek narzędziowy, który posiada bardzo dużą funkcjonalność oraz ekskluzywne wzornictwo. To co wyróżnia go już na pierwszy rzut oka to właśnie z całą pewnością jego wygląd. Jednakże największą zaletą modelu Fusion 759 jest jego obszerne wnętrze, które może pomieścić sporo przedmiotów. Solidna i trwała konstrukcja gwarantuje, że będziemy mogli korzystać z domku narzędziowego przez wiele lat. Producentem jest ceniona firma Keter z wieloletnim doświadczeniem przy produkcji różnego rodzaju mebli ogrodowych i domków narzędziowych.

Uznani producenci mebli ogrodowych z tworzywa

Do produkcji domku Fusion 759 zostało wykorzystane tworzywo sztuczne najwyższej jakości. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki sam materiał swoim wyglądem bardzo przypomina drewno. Dzięki czemu domek wyróżnia się piękną estetyką, a  jednocześnie w przeciwieństwie do drewna, ze względu na właściwości tworzywa jest niezwykle odporny na szkodliwe działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Cechy domków z tworzywa - odporność na warunki atmosferyczne

Kiedy porównamy wszystkie cechy domków drewnianych zauważymy, że wymagają one sporo atencji jeśli chodzi o konserwację. Tymczasem jeśli chodzi o domek Keter Fusion 759, nie musimy go dodatkowo zabezpieczać czy też impregnować. Wszystko dzięki materiałowi, z którego jest wykonany. Oszczędzamy zatem czas jak i pieniądze, które wydalibyśmy na naprawy domku z drewna.

Okno zamontowane w domku Fusion 759

Wspominając o materiale nie sposób zapomnieć o tym, że jest on wodoodporny a także niepodatny na szkodliwe działanie promieni UV. Dzięki temu kolory nie wyblakną a ściany domku jak i dach pozostaną w doskonałej kondycji przez lata. Warto dodać, że firma Keter bardzo dba o środowisko naturalne, dlatego do produkcji swoich domków wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu.

Metalowe zawiasy domku Fusion 759

Dużą zaletą domku Keter Fusion 759 są na pewno szerokie drzwi. Gwarantują swobodny dostęp do wnętrza zwłaszcza, gdy chcemy wnieść do środka przedmioty nieco większe takie jak kosiarka ogrodowa czy też taczka. Drzwi montowane są na trwałych i solidnych, metalowych zawiasach. Nie musimy się zatem bać, że zostaną uszkodzone po dłuższym użytkowaniu.

Wnętrze domku Fusion 759

Dostęp do światła zapewniają okna zamontowane w drzwiach jak i w ścianach domku. Daje nam to swobodę oraz komfort działania wewnątrz, dzięki odpowiedniej widoczności. Dodatkowo, pod sufitem na całej długości zamontowano dodatkowe doświetlenie.

Okna zamontowane w drzwiach domku Fusion 759

Drzwi domku Fusion 759 wyposażone są w uchwyty oraz solidny zamek wykonany ze stali. Ponadto, możemy na własną rękę zamontować kłódkę - producent pamiętał o tym aby zainstalować otwory, które to umożliwiają.

Wywietrznik lub świetlik zamontowany w dachu

Dzięki solidnej konstrukcji podłogi nie musimy martwić się o to, czy można wprowadzić do wnętrza cięższe przedmioty takie jak chociażby quad czy też kosiarka. Podłoże wytrzymuje nacisk do 150 kilogramów na metr kwadratowy.

Solidna zasuwka chroniąca zawartośćdomku Fusion 759

Konstrukcja prezentowanego modelu została wzmocniona specjalnymi elementami stalowymi, co gwarantuje stabilność. Solidny dach, pokryty imitacją dachówki wytrzymuje nacisk do 75 kilogramów na metr kwadratowy.

Zasuwka zabezpieczona kłódką - Fusion 759

Warto zwrócić uwagę na małe, lecz niezwykle praktyczne rozwiązanie umiejscowione przy dachu. Jest to wywietrznik, który zapewnia odpowiednią rotację powietrza i chroni wnętrze przed gromadzeniem się wilgoci, dzięki czemu nie musimy się martwić o pleśń.

Domek ogrodowy Fusion 759 - wytrzymałość podłogi

Domek Keter Fusion 759 to konstrukcja przeznaczona do samodzielnego montażu, który jest całkiem prosty i nie powinien sprawić większych kłopotów. Nie musimy posiadać żadnych pozwoleń budowlanych, wystarczy po prostu go postawić według instrukcji.

Fusion 759 - maksymalne obciążenie dachu

Poniżej przedstawiono spadzisty dach domku Keter Fusion 759.

Dwuspadzisty dach pokrywający domek Keter Fusion 759

Zbliżenie na strukturę materiału, z którego zbudowano domek Fusion 759.

Struktura materiału domku Fusion 759

Poniższe zdjęcie przedstawia przekrój ściany domku narzędziowego z tworzywa.

Przekrój ściany domku narzędziowego Fusion 759

Poniższe filmy przedstawiają zalety oraz montaż domku narzędziowego Keter Fusion 759.

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Domek narzędziowy Fusion 759

Domek ogrodowy Fusion 759

Domek Keter Fusion 759

Domek ogrodowy Keter Fusion 759

Domek do ogrodu Fusion 759

Domek na narzędzia Fusion 759

Domek narzędziowy Fusion 759

Fusion 759

Keter Fusion 759

Fusion Keter 759

Keter Fusion 759 domek ogrodowy

Domek ogrodowy Fusion 759 Keter

Domek do ogrodu Keter Fusion 757

Keter Fusion 759 domek na narzędzia

Schowek ogrodowy Fusion 759

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x