Donica Balconera Cottage 50

Nr produktu: 07631


Podobne meble:

Donica Balbonera 50 jest to uniwersalny produkt, który charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Dostępna jest w czterech kolorach: białym, granitowym, brązowym i czarnym. Wykonana jest z polipropylenu barwionego w masie i wyciskanego w formie posiadającej strukturę technorattanu. Materiał ten zapewnia donicy odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz czyni niewrażliwą na promieniowanie UV. Dzięki tej ostatniej właściwości donica nie traci swych kolorów oraz nie odkształca się. 

Donica do ogrodu Balconera jest wyposażona w szereg funkcjonalnych rozwiązań. Na jej dnie znajduje się system nawadniający, który gromadzi nadmiar wody chroniąc roślinę przed zalaniem sprawiając jednocześnie, że nie trzeba jej tak często podlewać. Donica przystosowana jest też do roślin hydroponicznych, czyli do uprawy bez gleby.

Jej wymiary to 50cm długości, 19cm szerokości oraz 19cm wysokości.

Do pielęgnacji i czyszczenia donicy wystarczy tylko wilgotna szmatka. Odradzamy stosowanie detergentów.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

balkonowa Donica Balconera Cottage 50 z technorattanu opinie ceny

 • Długość [cm]: 19
 • Szerokość [cm]: 50
 • Wysokość [cm]: 19
 • Zastosowanie: zewnątrz

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Donice i doniczki Kraków, Donice i doniczki Lublin, Donice i doniczki Warszawa, Donice i doniczki Łódź
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x