Donica Balconera Cottage 80

Nr produktu: 07632


Podobne meble:

Donica Balconera Cottage ma 80cm długości, 19cm szerokości oraz 19cm wysokości. Jest to bardzo korzystna oferta "All-Inclusive" na którą składają się: donica, dwa wkłady wewnętrzne, dwa zestawy nawadniające oraz substrat Lechuza-Pon.

Donica jest produktem uniwersalnym i bardzo trwałym. Wykonana jest z materiału sztucznego - polipropylenu barwionego w masie i wyciskanego w formie o strukturze technorattanu. Donica ta sprawdza się we wnętrzu domu, biura czy też na zewnątrz - na tarasie lub w ogrodzie. Wykonanie z materiału sztucznego daje odporność na działanie warunków pogodowych oraz na działanie promieni UV. Dzięki temu donica nie traci koloru i nie odkształca się. Może też stać na dworze przez cały rok o ile roślina, która się w niej znajduje jest mrozoodporna i odpowiednio zabezpieczona.

Donica Balconera jest bardzo funkcjonalna. Wyposażona jest w system nawadniający, który gromadzi nadmiar wody co zapobiega zalaniu rośliny i sprawia, że nie musimy jej często podlewać. W razie potrzeby zawsze można pozbyć się nadmiaru wody. Donica jest też przystosowana do uprawy roślin hydroponicznych, a więc bez zastosowania gleby. 

Produkt bardzo łatwy w pielęgnacji. Do czyszczenia wystarczy wyłącznie wilgotna szmatka.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 23-07-2012
Rewelacyjny!!! Gorąco polecam! Jakość i design super!

5 27-06-2012
swietnie wygląda na moim balkonie! jestem bardzo zadowolona z zakupu. POLECAM!
rattanowa Donica balkonowa Balconera Cottage 80 sklep internetowy

 • Długość [cm]: 80
 • Szerokość [cm]: 19
 • Wysokość [cm]: 19
 • Zastosowanie: zewnątrz

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Donice i doniczki Poznań, Donice i doniczki Wałbrzych, Donice i doniczki Włocławek, Donice i doniczki Zielona Góra
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x