Donica Cubico Cottage 40 75cm

Nr produktu: 07629


Podobne meble:

Donica Cubico Cottage to produkt najwyższej jakości. Dostępna jest w czterech kolorach:białym, brązowym, czarnym i granitowym. Jej wymiary to 75cm wysokości, 40cm długości oraz 40cm szerokości.

Wykonana jest z barwionego polipropylenu o strukturze plecionki technorattanowej. Materiał ten sprawia, że donica jest odporna na warunki atmosferyczne i promienie UV. Wytrzymuje nawet bardzo niskie temperatury i jest wyposażona w szereg funkcjonalności. Jest to między innymi system nawadniający, który chroni roślinę przed zalaniem gromadząc nadmiar wody i jednocześnie stanowi rezerwy wody, dzięki czemu nie trzeba rośliny tak często podlewać. 

Donica przystosowana jest do uprawy roślin hydroponicznych, czyli tzw. bezglebowych.

Jest to oferta "All inclusive" na którą składa się donica, wkłąd wewnętrzny, zestaw nawadniający i substrat Lechuza-Pon.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 07-05-2012
Bardzo ładne donice, trwałe i solidne.
Donica Cubico Cottage 40 75cm z technorattany ceny opinie

  • Długość [cm]: 40
  • Szerokość [cm]: 40
  • Wysokość [cm]: 75

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Donice i doniczki Częstochowa, Donice i doniczki Katowice, Donice i doniczki Wałbrzych, Donice i doniczki Włocławek
Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x