Wysoka donica tarasowa Della - 75cm - soczysta limonka

Nr produktu: 18078
 • Cena: 181
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Donica Della 75 cm charakteryzuje się prostym i eleganckim wzornictwem. Barwa o kolorze soczystej limonki nadaje donicy bardziej designerski charakter. Dzięki takiemu połączeniu donica może idealnie wkomponować się w przestrzeń zaprojektowaną zarówno w klasyczne lub minimalistycznie, jak również i bardzo nowocześnie. 

Model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także w opcji z podświetleniem led.

Donica Della zielona

Donica Della 75 cm soczysta limonka występuje w wersji z wewnętrzną półką (podwójne dno, które znajduje się ona na 2/3 wysokości donicy) – można ułożyć roślinę bezpośrednio w donicy. Dodatkową jej zaletą jest jej forma: choć donica jest wysoka, to nie zajmuje dużej przestrzeni, dzięki czemu można z powodzeniem stosować ją nawet w mniejszych wnętrzach. Elegancka donica w ciekawym kolorze stanowić będzie ozdobę salonu, ogrodu czy też tarasu.

Ponadto, dzięki zastosowaniu polietylenu, donicę Della 75 cm soczysta limonka można bez problemu wystawić na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie.

Cechy donic Decolovin

Polietylen cechuje się przede wszystkim bardzo wysoką odpornością na silnie promieniowanie słoneczne, dzięki czemu możemy mieć pewność, że intensywny kolor donicy pozostanie niezmieniony i nie ma obaw, że wyblaknie. Dodatkowo donica jest zabezpieczona przed urazami mechanicznymi – otarciami i ewentualnymi uderzeniami – oraz przed deszczem i mrozem.

Polski producent donic - Decolovin - przywiązuje wielką wagę do trwałości a także estetyki wykonywanych produktów. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli donic, które stosowane mogą być w pomieszczeniach mieszkalnych, przestrzeni publicznej a także na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Szeroka gama form a także kolorów donic pozwoli dobrać model spełniający oczekiwania każdego klienta.

Donica Della soczysta limonka

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Donica Della - 75cm - soczysta limonka

Aranżacja z donicą Della

Donica Della 75cm soczysta limonka

Donica Della w kolorze zielonym

Della 75cm w kolorze soczystej limonki

Donica z tworzywa sztucznego

Donica Della z tworzywa sztucznego

Donica Della zbliżenie

Donica Della wykonanie

Donica Della - 75cm - soczysta limonka

Donica Della podwójne dno

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x