Donica plastikowa duża Nevis - 90cm - stylowy antracyt

Nr produktu: 18218
 • Stara cena: 488
  Cena: 349
 • Koszt dostawy: 16 zł
  Dostawa w 3 do 5 dni
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Donica plastikowa duża Nevis 90 stylowy antracyt to doskonałe uzupełnienie zarówno przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesny stylu, jak i tych bardziej tradycyjnych. Jej oryginalne kształty podkreślą aranżację i uzupełnią ją o wyjątkowy przedmiot. Doniczka charakteryzuje się geometrycznymi kształtami, podkreślonymi ostrymi krawędziami.

Model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także w opcji z podświetleniem led.

Donica Nevis stylowy antracyt

W wersji z wewnętrzną półką (podwójne dno) - znajduje się ona na 2/3 wysokości donicy - wysoka na 90 cm doniczka Nevis stylowy antracyt umożliwia wstawienie kwiatka razem z doniczką, możemy też posadzić roślinę bezpośrednio w donicy.

Donica plastikowa duża Nevis wykonana została z trwałego polietylenu, który charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na różnego rodzaju czynniki:

Cechy donic Decolovin

Doniczka Nevis 90 stylowy antracyt nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i do postawienia w ogrodzie lub na tarasie. Wykonana jest ze sztucznego tworzywa, które zabezpiecza doniczkę przed wilgocią, deszczem czy dużymi mrozami. Polietylen jest także odporny na promienie UV, dzięki czemu oryginalny antracyt nie straci swej pierwotnej barwy nawet przy dużym nasłonecznieniu. Poza tym polietylen nie poddaje się zadrapaniom czy zarysowaniom.

Polski producent donic - Decolovin - przywiązuje wielką wagę do trwałości a także estetyki wykonywanych produktów. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli donic, które stosowane mogą być w pomieszczeniach mieszkalnych, przestrzeni publicznej a także na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Szeroka gama form a także kolorów donic pozwoli dobrać model spełniający oczekiwania każdego klienta.

Donica Nevis stylowy antracyt

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Donica Nevis - 90cm - stylowy antracyt

Nowoczesne wnętrze z donicą Nevis

Wysoka donica w kolorze antracyt

Donica Nevis - geometryczna forma

Donica Nevis - 90cm - stylowy antracyt

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x