Duża donica tarasowa Pons - 75cm - klasyczna terakota

Nr produktu: 18186
 • Stara cena: 209
  Cena: 149
 • Koszt dostawy: 16 zł
  Dostawa w 3 do 5 dni
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Doniczka Pons 75 klasyczna terakota to prosta w formie donica w klasycznym kolorze, która świetnie wkomponuje się w wystrój salonu, także w otwartą przestrzeń, np. tarasu i ogrodu. Jest dość wysoka, ma 75 cm, ale jednocześnie jest również bardzo smukła, dlatego też łatwo dopasować ją do aranżacji zarówno tradycyjnych wnętrz, jak i do tych bardo nowoczesnych.

Model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także w opcji z podświetleniem led.

Donica Pons terakota

Doniczka Pons 75 klasyczna terakota dostępna jest w wersji z wewnętrzną półką (podwójne dno) - znajduje się ona na 2/3 wysokości donicy. Daje to możliwość włożenia rośliny razem z doniczką lub sadzenia ich bezpośrednio w donicy. Zastosowane jako osłony dla większych roślin, donice będą oryginalną ozdobą każdego tarasu czy też ogrodu.

Donica wykonana została z trwałego polietylenu, który charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na różnego rodzaju czynniki:

Cechy donic Decolovin

Co niezwykle istotne, nie ma obaw, że donice ulegnę zniszczeniu pod wpływem mrozu, deszczu lub wiatru, gdyż produkuje się je z odpornego tworzywa, polietylenu, który jest niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania oraz wgniecenia. Nie trzeba również martwić się o charakterystyczny kolor donicy, ponieważ na polietylen nie mają wpływu promienie słoneczne, dlatego też donica nie wyblaknie.

Polski producent donic - Decolovin - przywiązuje wielką wagę do trwałości a także estetyki wykonywanych produktów. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli donic, które stosowane mogą być w pomieszczeniach mieszkalnych, przestrzeni publicznej a także na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Szeroka gama form a także kolorów donic pozwoli dobrać model spełniający oczekiwania każdego klienta.

Donica Pons klasyczna terakota

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Donica Pons - 75cm - klasyczna terakota

Aranżacja wnętrza z nowoczesną donicą terakota

Donica Pons - w kolorze terakota

Donica Pons - wykończenie brzegów

Wymiary donic z tworzywa sztucznego - 75cm i 90cm

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x