Jasna donica ogrodowa Pons - 75cm - soczysta limonka

Nr produktu: 18115
 • Cena: 209
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Niezwykle intensywny kolor donicy Pons 75 soczysta limonka sprawia, że staje się ona designerskim dodatkiem do każdego wnętrza. Jednocześnie jej prosta i smukła forma powoduje, że z powodzeniem możemy dopasować donicę nawet do bardziej tradycyjnie zaaranżowanych pomieszczeń.

Model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także w opcji z podświetleniem led.

Donica Pons zielona

Donice Pons 75 cm soczysta limonka nadają się nie tylko do pomieszczeń wewnątrz domu. Idealnie sprawdzą się one także na tarasie czy też w ogrodzie. Ich smukły kształt sprawia, że nie zajmują one wiele powierzchni. Do wyboru są także donice Pons w wersji z wewnętrzną półką (podwójne dno) - znajduje się ona na 2/3 wysokości donicy. Daje to możliwość umieszczenia rośliny razem z doniczką lub posadzenie jej bezpośrednio wewnątrz doniczki.

Donica wykonana została z trwałego polietylenu, który charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na różnego rodzaju czynniki:

Cechy donic Decolovin

Polietylen jest materiałem odpornym na uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia, a także na czynniki klimatyczne – deszcze i śniegi, promieniowanie ultrafioletowe, czy mróz. Donice Pons 75 cm soczysta limonka będą piękną ozdobą ogrodu, tarasu i salonu.

Polski producent donic - Decolovin - przywiązuje wielką wagę do trwałości a także estetyki wykonywanych produktów. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli donic, które stosowane mogą być w pomieszczeniach mieszkalnych, przestrzeni publicznej a także na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Szeroka gama form a także kolorów donic pozwoli dobrać model spełniający oczekiwania każdego klienta.

Donica Pons zielona

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Donica Pons - 75cm - soczysta limonka

Aranżacja nowoczesna donica

Donica Pons we wnętrzu

Donica Pons - elementy wykończenia

Donica Pons - podwójne dno

Donica Pons - 75cm i 90cm

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x