Donica Quadro 28 26cm

Nr produktu: 06846
 • Cena: 175
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Donica Quadro 28 to uniwersalny produkt, który sprawdzi się w każdych warunkach i w każdym miejscu. Świetnie spełnia swoją rolę zarówno we wnętrzu ozdabiając biuro czy mieszkanie jak i na dworze - na tarasie lub w ogrodzie. Wykonanie z materiałów sztucznych czyni ją odporną na działanie warunków atmosferycznych oraz promieni UV dzięki czemu nie traci swojego koloru. Donica Quadro jest też bardzo wytrzymała na urazy mechaniczne. Jej wymiary to 28cm długości, 28cm szerokości oraz 26cm wysokości. Dostępna jest w sześciu wersjach kolorystycznych.

Jest to oferta "All-inclusive", w której skład wchodzi donica, rama w kolorze donicy, wkład wewnętrzny, zestaw nawadniający oraz substrat Lechuza-Pon. Donica jest bardzo funkcjonalna, zastosowano w niej bowiem szereg praktycznych rozwiązań. System odprowadzający wodę i system nawadniający chronią roślinę przed zalaniem i jednocześnie gromadzą zapas wody przez co nie ma konieczności częstego podlewania. 

Donica jest też przystosowana do hodowli hydroponicznej, tj. bez udziału gleby, wyłącznie w substracie mineralnym. Donica świetnie wytrzymuje bardzo nieskie temperatury. Należy tylko pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu rośliny przed mrozem.

Jest to produkt bardzo łatwy w utrzymaniu. Do czysczenia donicy ogrodowej Quadro 28 wystarczy tylko wilgotna szmatka oraz woda z płynem do mycia naczyń. Odradzamy używania silniejszych detergentów.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Lechuza Donica Quadro 28 sklep internetowy

 • Długość [cm]: 28
 • Szerokość [cm]: 28
 • Wysokość [cm]: 26
 • Zastosowanie: wewnątrz i zewnątrz

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Donice i doniczki Bydgoszcz, Donice i doniczki Gdańsk, Donice i doniczki Olsztyn, Donice i doniczki Łódź
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x