Rossa donica podświetlana - 75cm - LED RGB z pilotem

Nr produktu: 19422
 • Stara cena: 600
  Cena: 429
 • Koszt dostawy: 16 zł
  Dostawa w 3 do 5 dni
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę

Zaprojektowana by cieszyć oko doniczka Rossa 75 RGB 16 kolorów + pilot stworzy idealną harmonię zarówno z wnętrzami nowoczesnymi, jak i tymi tradycyjnymi. Charakteryzuje się oryginalnym, geometrycznym kształtem z ostrymi krawędziami. Jej niezwykłą cechą jest to, że jest podświetlana aż 16 przyjemnymi barwami, przez co zieleń roślin w niej umieszczona jest pięknie podkreślona.

Model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także w opcji z podświetleniem led.

Donica Rossa podświetlana LED RGB

Donice podświetlana Rossa 75 cm LED RGB ma dostępnych 16 odcieni światła, dzięki którym można tworzyć wyjątkowych kompozycje barw, szczególnie pięknie prezentujące się po zachodzie słońca. Szeroki wybór gamy kolorów światła sprawia, że donica o wysokości 75 cm idealnie sprawdzi się jako tradycyjna doniczka, jak również oryginalna designerska lampa, której odcień podświetlenia możemy dobrać indywidualnie, używając pilota.

Donica  podświetlana wykonana została z trwałego polietylenu, który charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na różnego rodzaju czynniki:

Cechy donic Decolovin

Sama doniczka Rossa 75 RGB 16 kolorów + pilot wykonana jest z wyjątkowo odpornego materiału. Jest to sztuczne tworzywo polietylen, które odporne jest na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na doniczkę nie mają wpływu deszcz, mróz czy wilgoć. Donica jest także odporna na zarysowania, zadrapania oraz promienie UV.

Barwami możemy kontrolować dzięki pilotowi, który jest w zestawie z donicą.

Polski producent donic - Decolovin - przywiązuje wielką wagę do trwałości a także estetyki wykonywanych produktów. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli donic, które stosowane mogą być w pomieszczeniach mieszkalnych, przestrzeni publicznej a także na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Szeroka gama form a także kolorów donic pozwoli dobrać model spełniający oczekiwania każdego klienta.

Donica Rossa podświetlana LED RGB

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Rossa donica podświetlana - 75cm - LED RGB z pilotem

Nowoczesna podświetlana donica z tworzywa sztucznego

nowoczesna donica podświetlana

Rossa donica z tworzywa sztucznego z podświetleniem

Rossa donica podświetlana - pilot sterujący

Rossa donica podświetlana - dostępna kolorystyka

Rossa donica podświetlana - elementy wykończenia

Rossa donica podświetlana - 75cm - LED RGB z pilotem

Rossa donica podświetlana - 75cm - LED RGB z pilotem

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x