Donica Rossa podświetlana - 90cm - światło ciepłe

Nr produktu: 19456
 • Stara cena: 600
  Cena: 429
 • Koszt dostawy: 16 zł
  Dostawa w 3 do 5 dni
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę

Niezależnie od rodzaju aranżacji doniczka Rossa 90 barwa ciepła będzie stanowiła świetne uzupełnienie wnętrza. Donica posiada oryginalne, geometryczne kształty z ostro zakończonymi krawędziami, które wpasują się zarówno w stylistykę nowoczesną, jak i klasyczną. Całość podkreślona jest stylowym podświetleniem w ciepłym odcieniu, dzięki temu że donicę wyposażono w lampę LED.

Model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także w opcji z podświetleniem led.

Donica Rossa podświetlana

Lampa Led, która zainstalowana jest w doniczce dodaje jej wyjątkowego stylu. Co więcej doniczkę Rossa 90 barwa ciepła można postawić wewnątrz, ale również i na zewnątrz w ogrodzie lub na tarasie. Opcjonalnie w zestawie z donicą jest przewód do stosowania w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. 

Donica wykonana została z trwałego polietylenu, który charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na różnego rodzaju czynniki:

Cechy donic Decolovin

Wysokość doniczki Rossa barwa ciepła wynosi 90 cm i cała wykonana jest z wysokiej jakości sztucznego tworzywa, które zapewnia ochronę donicy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nie mają na nią negatywnego wpływu deszcz, mróz czy wilgoć. Jest także odporna na promienie UV oraz na zadrapania i zarysowania.

Polski producent donic - Decolovin - przywiązuje wielką wagę do trwałości a także estetyki wykonywanych produktów. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli donic, które stosowane mogą być w pomieszczeniach mieszkalnych, przestrzeni publicznej a także na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Szeroka gama form a także kolorów donic pozwoli dobrać model spełniający oczekiwania każdego klienta.

Donica Rossa podświetlana biała

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Donica Rossa podświetlana - 90cm - światło ciepłe

Nowoczesna aranżacja wnętrza z podświetlaną donicą

Wysoka podświetlana donica

Donica Rossa podświetlana - elementy wykończenia

Donica Rossa podświetlana - wymiary

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x