Donica Trio Cottage

Nr produktu: 07630


Podobne meble:

Donica ogrodowa "Trio" to oferta "All-inclusive" zawierajaca w sobie oprócz donicy - trzy wkłady wewnętrzne, trzy zestawy nawadniające oraz substrat "Lechuza-Pon". Donica wykonana jest z materiału sztucznego - polipropylenu barwionego w masie i wyciskanego w formie. Jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, a dzięki dodatkowej niewrażliwości na promieniowanie UV donica nie traci swojego koloru i nie odkształca się.

Produkt przystosowany jest do całorocznego użytku. Donica świetnie znosi bardzo niskie temperatury. Wyposażona jest w funkcjonalne rozwiązania. Posiada wbudowany na dnie system nawadniający, który gromadzi zapasy wody chroniąc roślinę przed zalaniem i jednocześnie sprawia, że nie trzeba jej tak często podlewać. Donica dostosowana jest też do hodowli roślin hydroponicznych czyli hodowanych bezglebowo.

Wymiary donicy Trio to 100cm długości, 32cm szerokości oraz 34cm wysokości.

Donica ta jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, granitowej i brązowej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 23-07-2012
Rewelacyjny!!! Gorąco polecam! Jakość i design super!

4 07-05-2012
Towar super, elegancki, wysokiej jakości i z dobrych materiałów. Czas realizacji zamówienia był zgodny z podanym. Polecam.
rattanowa Donica Trio Cottage

Donica technorattanowa Lechuza
Realne zdjęcie od Klienta - kolor: ciemny brąz (mocca)


efektowna rattanowa Donica Trio Cottage

  • Długość [cm]: 100
  • Szerokość [cm]: 32
  • Wysokość [cm]: 30

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Donice i doniczki Częstochowa, Donice i doniczki Jelenia Góra, Donice i doniczki Kielce, Donice i doniczki Radom
Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x