Twój koszyk jest pusty

Dostawa

Dostawa

Sposób dostawy

Wszystkie produkty sprzedawane w internetowym sklepie meblowym dostarczane są w odpowiednio zabezpieczonych paczkach bądź na paletach z wykorzystaniem firm kurierskich.

Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

 

Cena dostawy

Koszt transportu zależny jest od gabarytów zamówionego produktu, a czasem od miejsca przeznaczenia. Kwoty podane przy prezentacji  produktów są kwotami maksymalnymi czy też przewidywanymi. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość obniżenia kosztów dostawy. O takim fakcie klient zostanie poinformowany w potwierdzeniu zamówienia.

Towary na specjalne zamówienie

 

Ze względu na specyficzny charakter oferowanych produktów, niektóre z nich nie posiadają zdefiniowanej ceny. Ma to miejsce głownie w przypadku produktów "na zamówienie", oraz montowanych u klienta. W takich przypadkach koszt dostawy zostanie ustalony indywidualnie.

 

Termin dostawy

Termin dostawy podany przy produktach jest liczony od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Podany horyzont czasowy jest maksymalnym okresem realizacji zamówienia.

Internetowy Sklep MeblowyZależy Ci na czasie?

 

W przypadku mebli, które są dostępne od ręki czas oczekiwania na zamówienie jest zdecydowanie krótszy. By oszacować czas dostawy skorzystaj z infolinii i skontaktuj się z naszym konsultantem.

  lub sprawdź inne formy kontaktu

x
x