Duże meble ogrodowe technorattan Stelvio Light Brown z pufami

Nr produktu: 21685


Podobne meble:

Duże meble ogrodowe technorattan Stelvio Light Brown z pufami to wyjątkowy komplet , który pozwoli na komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zarówno podczas odpoczynku po dynamicznym dniu, jak i podczas spożywania ciepłych posiłków w rodzinnym gronie. W skład kompletu wchodzi elegancka sofa, dwa fotele ogrodowe, dwie pufy oraz prostokątny, wysoki stół z blatem wykonanym ze szkła hartowanego. Meble cechują się unikalnym wzornictwem, które nawiązuje do światowych trendów, wykonano je przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów, zachowując jednocześnie dużą dbałość o najmniejszy detal. Będą one odpowiednie zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego, w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Z łatwością dopasują się do różnorodnych aranżacji, stając się ich nieodłącznym i spójnym elementem, który poza nieodpartą atrakcyjnością wizualną, doskonale sprawdzi się również podczas codziennego użytkowania.

Duże meble ogrodowe technorattan Stelvio Light Brown z pufami

Technorattanowy zestaw ogrodowy z pufami Stelvio Light Brown wykonany jest z plecionki technorattanowej, której kolorystyka nawiązuje do klasycznych mebli tego rodzaju o nowoczesnym, podwójnym włóknie. Technorattan jest materiałem odpornym na działanie zmiennych warunków pogodowych, promieniowanie UV czy różnice temperatur. Konstrukcja mebli wykonana jest ze stali pomalowanej proszkowo, dzięki czemu jest odporna na korozję. Stal jest materiałem trwałym i solidnym, dzięki czemu gwarantuje solidność i stabilność całej konstrukcji. Komplet może stać na zewnątrz przez cały rok, bez obawy o to, że straci swój pierwotny wygląd wizualny, chociaż wskazane jest, aby na okres intensywnych opadów śniegu czy siarczystego mrozu, schować go pod zadaszone miejsce, co z pewnością wydłuży okres korzystania z niego.

Duże meble ogrodowe technorattan Stelvio Light Brown z pufami - zbliżenie na poduszkę

Szklany blat stołu będącego elementem technorattanowego zestawu ogrodowego z pufami Stelvio Light Brown wpuszczony jest w powierzchnię, co w praktyce oznacza, że szkło nie dochodzi do krawędzi technorattanowej. Kolor szkła to czarny, co dodaje całemu zestawowi elegancji, Hartowane szkło posiada większą odporność na naprężenia i jest bezpieczne podczas użytkowania (w przypadku pęknięcia nie grozi dużymi, ostrymi odłamkami).

Duże meble ogrodowe technorattan Stelvio Light Brown z pufami- plecionka

Poduszki znajdujące się na oparciach i siedziskach posiadają zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można uprać w pralce. Ich przechowywanie jest łatwiejsze, gdyż są dzielone na każde siedzisko. Materiał, z którego je wykonano to poliester, a ich miękkie wypełnienie zapewnia większy komfort użytkowania.

Wymiary:

Duże meble ogrodowe technorattan Stelvio Light Brown z pufami - wymiary

Stół: 

 • długość: 145cm
 • szerokośc: 70cm
 • wysokość: 65cm

Sofa - 3 osobowa:

 • szerokość: 177cm
 • głębokość: 67cm
 • wysokośc: 69cm

Fotel:

 • szerokość: 65cm
 • głebokość: 67cm
 • wysokość: 69cm
 • wysokość siedziska bez poduszki: 36 cm
 • wysokość siedziska z poduszką: 42 cm 

Pufa:

 • Szerokość: 39 cm
 • Głębokość: 39 cm
 • Wysokość: 36 cm
 • Wysokość z poduszką: 43 cm
 • Grubość poduszki: 7 cm

Dostawa i montaż mebli:

Technorattanowy zestaw ogrodowy z pufami STELVIO Light Brown dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pr6Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 23-04-2019
Bardzo dobra jakość szybki montaż. Super ekspresowa przesyłka. Obsługa pełen profesjonalizm dziękuje

4 08-04-2019
Eleganckie meble. Bardzo ładnie prezentują się na tarasie. Bardzo szybka dostawa. Polecam
Technorattanowy zestaw ogrodowy z pufami STELVIO Light Brown

Technorattanowy zestaw ogrodowy z pufami STELVIO Light Brown

Technorattanowy zestaw ogrodowy z pufami STELVIO Light Brown

Technorattanowy zestaw ogrodowy z pufami STELVIO Light Brown

Technorattanowy zestaw ogrodowy z pufami STELVIO Light Brown

Wymiary sofy technorattanowej STELVIO Caffe

Wymiary fotela technorattanowego STELVIO Caffe

Zestaw technorattanowy STELVIO Light Brown

Zestaw technorattanowy STELVIO Light Brown

Zestaw technorattanowy STELVIO Słomkowy

Zestaw technorattanowy STELVIO Słomkowy

Zestaw technorattanowy STELVIO Słomkowy

Zestaw technorattanowy STELVIO Słomkowy

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x