Duże sofy ogrodowe rattan efekt Corfu Fiesta Max Keter brązowe

Nr produktu: 22661

Duże sofy ogrodowe rattan efekt Corfu Fiesta Max Keter brązowe znakomicie odnajdzą się w przydomowym ogrodzie i na tarasie, gdzie pełnić będzie dwie funkcję - obiadową i wypoczynkową. W komplecie znajduje się stół Melody, który jest wystarczająco wysoki i przestronny, żeby wygodnie podać na nim obiad czy urządzić grilla dla znajomych. W skład kompletu, poza stołem Melody, wchodzą również dwie trzyosobowe kanapy oraz dwa wygodne fotele, dzięki czemu może z niego korzystać aż osiem osób. Siedziska są wygodne, stół funkcjonalny, dzięki czemu zestaw bardzo dobrze sprawdzi się podczas codziennego, intensywnego użytkowania, a goście z przyjemnością spędzą przy nim długie godziny. Istotną zaletą mebli Corfu Fiesta Set Curver Max jest ich uniwersalna stylistyka, która z łatwością dopasuje się do różnorodnych aranżacji i wprowadzi w nie elegancję i urok.

Duże sofy ogrodowe rattan efekt Corfu Fiesta Max Keter brązowe

Duże sofy ogrodowe rattan efekt Corfu Fiesta Max Keter brązowe oferują najwyższy komfort użytkowania dzięki odpowiednio przystosowanym do kształtu kręgosłupa oparciom, szerokim podłokietnikom oraz dołączonym do zestawu poduszką. Nogi i brzegi blat stołu Melody posiadają wzór, który imitule plecionkę technorattanową. Główna część blatu jest gładka, dzięki czemu można na niej stabilnie ustawić zastawę stołową. Konstrukcja stołu została dodatkowo wzmocniona metalowymi elementami, które jednocześnie zwiększyły jego wytrzymałość. Jedna z nóg wyposażona została w specjalną stopkę, która umożliwia wypoziomowanie stołu na nierównych powierzchniach, które często występują w ogrodach. Na środku blatu umieszczony został otwór na parasol, który jest zakrywany zaślepką. Możliwość zamontowania parasola to duża zaleta, gdyż w przypadku intensywnego upałów, będzie można skryć się pod nim i swobodnie odpoczywać.

Zestaw Corfu Fiesta Max Curver brązowe meble ogrodowe Allibert - plecionka

Meble ogrodowe Corfu Fiesta Set Curver Max wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego (polipropylenu), który wizualnie naśladuje plecionkę technorattanową. Różnica jest zauważalna dopiero przy bliższym kontakcie z meblami. Tworzywo to prezentuje się atrakcyjnie od strony wizualnej, a przy okazji cechuje się odpornością na działanie zmiennych warunków pogodowych, promieniowanie UV czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki takim właściwościom meble ogrodowe Corfu Fiesta Set Curver Max mogą stać na zewnątrz przez cały rok, nie wymagają konserwacji i impregnacji i są łatwe w utrzymaniu, gdyż do ich mycia wystarczy gąbka nasączona wodą.

Meble Corfu Fiesta Set brązowe

Fotele i kanapy z zestawu Corfu Fiesta Set Curver Max ustawione są na niskich, zwiększających ich estetykę nóżkach. Na ich siedziskach znajdują się płaskie poduszki o grubości 6 cm. W celu zwiększenia ich wodoodpornych właściwości, ich poszewki zostały zaimpregnowane teflonem. Stół Melody jest łatwy w przechowywaniu, gdyż posiada wyjmowane nogi, a specjalne przegródki w blacie pozwalają na ich łatwe schowania. Po złożeniu zajmuje on tylko tyle miejsca, ile sam blat.

Poszczególne elementy wchodzące w skład zestawu Corfu Fiesta Set Brown są formowane wtryskowo w fabryce, dzięki czemu błąd ludzki został wyeliminowany do maksimum. Metalowe elementy wykorzystane w konstrukcji stołu są dobrze zabezpieczone przed wodą (blat nad nimi jest w pełni szczelny). Pozostałe części zestawu zrobione są wyłącznie z tworzywa sztucznego, dzięki temu zestaw posłuży dłużej. Pojedyncze siedzisko wytrzymuje obciążenia do 100 kg.

Zamawiając Duże sofy ogrodowe rattan efekt Corfu Fiesta Max Keter brązowe otrzymują Państwo:

 • dwie trzyosobowe sofy
 • dwa fotele
 • stół Melody duży

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu Corfu Fiesta Max

Stół prostokątny:

 • długość: 160cm
 • szerokóść: 95cm
 • wysokość blatu: 75cm

Wymiary sofy:

 • wysokość: 79 cm
 • szerokość: 182 cm
 • głębokość: 70 cm

Wymiary siedziska:

 • szerokość: 162 cm
 • głębokość: 50 cm
 • wysokość od podłoża: 39 cm

Fotele:

 • szerokość: 75cm
 • głębokość: 70cm
 • wysokość oparcia: 79cm

Wymiary siedziska:

 • szerokość: 54 cm
 • głębokość: 50 cm
 • wysokość od podłoża: 39 cm

Wymiary poduszki:

 • szerokość: 54 cm
 • długość: 50 cm
 • grubość: (tolerancja 5 mm) 6 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w ubezpieczonej przesyłce przez firmę kurierską. Paczka jest spakowana fabrycznie. Meble wymagają samodzielnego montażu. Ich złożenie jest szybkie i proste – do zestawu dołączona jest instrukcja, a także wszystkie niezbędne klucze i śruby.

Trzeba uważać podczas przykręcania śruby by jej nie przekręcić. W zestawie znajdziemy zapasowe łączenia, ale usuwanie złamanego gwintu zajmuje trochę czasu. Cały zestaw wraz z łączeniami jest wykonany jest z tworzywa sztucznego, więc nie zardzewieje. Jedyny element metalowy to wzmocnienie stołu, ale jest ono dobrze chronione przed możliwością zmoczenia.

Instrukcja montażu zestawu Corfu Fiesta

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, nie obejmuje również uszkodzeń wynikłych z negatywnych warunków atmosferycznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 26-08-2018
Meble solidne i bardzo dobrze wykonane. Stan faktyczny nie odbiega od zdjęć umieszczonych na stronie.
Zestaw Corfu Fiesta Max brązowy

Zestaw Corfu Fiesta Max Curver brązowe meble ogrodowe Allibert

Corfu Fiesta Max Keter brązowe meble ogrodowe z wysokim stołem

Wymiary Corfu Fiesta MAx

Corfu Fiesta Max Keter brązowe meble ogrodowe z wysokim stołem

Corfu Fiesta Max Keter brązowe meble ogrodowe z wysokim stołem

Corfu Fiesta Max Keter brązowe meble ogrodowe z wysokim stołem

Zestaw CORFU Fiesta Curver Brązowy
Za zdjęciu widoczny zestaw z mniejszą sofą dwuosobową - inną, niż w prezentowanym zestawie


Zestaw CORFU Fiesta Curver Brązowy
Za zdjęciu widoczny zestaw z mniejszą sofą dwuosobową - inną, niż w prezentowanym zestawie


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x