Duży funkcjonalny zestaw mebli obiadowych Melody 8B brązowy

Nr produktu: 19918

Melody 8B brązowy

Duży zestaw mebli obiadowych do ogrodu - Melody 8B brązowy - zapewni wygodę aż 8 osobom, zarówno podczas obiadu, jak i wieczornego relaksu na świeżym powietrzu. Komplet wyróżnia się funkcjonalnością z uwagi na wykonanie z wytrzymałego tworzywa. W zestawie znajduje się 8 krzeseł Bali Mono i prostokątny, duży stół Melody o wymiarach 160x95cm z otworem na parasol.

Logo Keter, Curver, allibert

Meble wykonane z odpornego tworzywa sztucznego

Meble Melody 8B w kolorze brązowym wykonano w całości z polipropylenu na wzór technorattanu. Jest to trwałe tworzywo, które świetnie sprawdza się w użytku zewnętrznym (jest odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne), a jednocześnie meble z polipropylenu są znacznie tańsze od tych z technorattanu. Fakturę plecionki uzyskano poprzez wtrysk tworzywa w specjalną formę. Dzięki temu meble świetnie się prezentują, a przy tym nie wymagają konserwacji i są łatwe w czyszczeniu.

Kolorystyka zestawu Melody 6B

Wygodne fotele i wzmacniany stół

Bali Mono to wytrzymałe krzesło firmy Keter, które doskonale sprawdzi się na świeżym powietrzu. Krzesło zostalo wykonane z polipropylenu - tzn. tworzywa sztucznego formowanego wtryskowo, które jest odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Materiał ten nie traci koloru pod wpływem promieni słonecznych. Krzesło Bali Mono nie posiada elementów metalowych, dzięki czemu jest odporne na korozję.

Krzesła Bali Mono są sztaplowane, czyli można je układać w stos, co pozwala zaoszczędzić miejsca w czasie przechowywania. Blat stołu wykonano tak, aby przypominał mozaikę, a na środku przewidziano otwór na parasol, który pozwoli uzyskać cień i uchroni przed mżawką w czasie biesiadowania.

Bali mono animacjaStół Melody animacja

Stoły i krzesła mogą pochodzić z różnych partii produkcyjnych, dlatego też ich odcienie mogą się różnić.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 21-08-2017
Dobra jakość mebli. Bardzo stabilne i dobrze wykonane. Krzesła bardzo wygodne.
Duży funkcjonalny zestaw mebli obiadowych Melody 8B brązowy

Zestaw ogrodowy Melody 6B - wymiary

Zestaw ogrodowy Melody 6B brąz - ogród

Zestaw ogrodowy Melody 6B - brązowy

Wykończenie krzesła Bali Mono

Bali Mono - brązowe

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x