Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey

Nr produktu: 25338


Podobne meble:

Duży komplet wypoczynkowy technorattanowy Stefano Grande Grey to zestaw składający się z trzyosobowej i dwuosobowej sofy, dwóch foteli, pufy i prostokątnego stolika kawowego. Meble świetnie się sprawdzą na dużych tarasach i w ogrodach, szczególnie wśród miłośników weekendowych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Meble ogrodowe z technorattanu wyglądają efektownie, a szerokie siedziska z miękkimi poduszkami podwyższają komfort wypoczynku. Klasyczne, geometryczne kształty mebli pozwalają na łatwe dopasowanie kompletu do posiadanej przestrzeni czy aranżacji.

Stefano Grande Grey Zestach technorattan

Meble ogrodowe technorattanowe na taras utrzymane są w jasnych odcieniach szarości. Plecionka jest niejednolita, a gładkie poduszki tworzą z całością bardzo schludny zestaw. Warto zwrócić uwagę na lamówki, którymi wykończono poduszki – dodają one całości dużo uroku. Niski stolik wykończony jest szklanym, hartowanym blatem, zwiększającym funkcjonalność kompletu. Zestaw ogrodowy z technorattanu Stefano Grande Grey to doskonała propozycja zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Komplet jest bardzo praktyczny, więc świetnie się sprawdzi na co dzień.

Stefano Grande Grey - plecionka technorattanowa

Zestaw wypoczynkowy z technorattanu tworzy metalowy stelaż, odpowiednio zabezpieczony przed korozją, wykończony z zewnątrz ręcznie wyplataną plecionką technorattanową. Technorattan wyróżnia się dużą odpornością na deszcz, słońce i temperatury, i – co ważne – jest również łatwy do czyszczenia i nie wymaga konserwacji. To świetny wybór do otwartych przestrzeni, który nie sprawia problemów również poza sezonem. Komplet ogrodowy z technorattanu Stefano Grande Grey to świetny wybór na każdy taras i do każdego ogrodu.

Stefano Grande Grey - poduszki ze zdejmowanymi pokrowcami

"Stefano" to seria ekonomicznych produktów marki Olsteff. W celu zaproponowania najlepszego stosunku funkcjonalności do ceny elementy tej kolekcji zostały przygotowane jako produkty przeznaczone do samodzielnego montażu. Decydując się na zakup produktów skręcanych samodzielnie należy przygotować się na konieczność dopasowania elementów gwintowanych, oraz brak idealnego wyplotu technorattanowego (mniej efektowane zakończenia pasków, puste przestrzenie wokół elementów montażowych, mniejsze napięcie pasków) niż ma to miejsce przy produktach nie wymagających montażu. Dla Klientów oczekujących wysokiej i efektownej jakości wykończenia polecamy zestawy technorattanowe dostarczane w całości, które można znaleźć tutaj.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 09-09-2019
Produkt spełnił w 100% moje wymagania, jest wykonany z solidnego materiału, poduszki bardzo miękkie, kolor idealny jak na zdjęciach, szybka dostawa.

4 23-08-2019
Komplet technorattanowy Stefano Grande Grey jest wygodny i ładnie prezentuje się na moim tarasie. Element jednego z mebli był uszkodzony, ale po zgłoszeniu reklamacji firma szybko zareagowała, dogadaliśmy się co do rekompensaty, była również możliwość wymiany uszkodzonego elementu.

4 22-07-2019

5 15-07-2019
bardzo ładny i fajne wykonanie

5 10-07-2019
jestem zadowolony

5 02-07-2019
Wypoczynek ładny myślę, że będzie wygodny i posłuży przez dłuższy okres użytkowania. Bardzo ładnie się komponuje w moim ogrodzie.
Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey wymiary

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey 8 + 1

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey stolik

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey fotel

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey sofa

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey sofa

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey pufa

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey plecionka

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey plecionka

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey poduchy

Duży zestaw mebli technorattanowych Stefano Grande Grey

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x