Duży zestaw wypoczynkowy technorattan Levante Big szaro-popielaty

Nr produktu: 22509
 • Cena: 9 990
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny

Duży zestaw wypoczynkowy technorattan Levante Big składa się z sofy trzyosobowej, sofy dwuosobowej, małego stolika, podnóżka, dwóch foteli oraz stolika kawowego lub stołu jadalnego do wyboru. Tak duży zestaw z powodzeniem pomieści liczną rodzinę lub gości. Ponieważ zestaw jest wykonany z technorattanu będzie idealnym wyborem do ogrodu czy tarasu, ponieważ technorattan jest materiałem odpornym na deszcz, śnieg i mróz.

Duży zestaw wypoczynkowy technorattan Levante Big ma solidny, ale jednocześnie lekki stelaż, odporny na rdzę. Meble z technorattanu są niewrażliwe na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu zachowują swoją barwę i nie płowieją. Są odpowiednio wyprofilowane, a aby jeszcze bardziej zwiększyć wygodę podczas korzystania z nich, do sofy i do foteli dołączone są bardzo wygodne poduszki.

Zestaw technorattan

Duży zestaw wypoczynkowy technorattan Levante Big prezentuje się bardzo elegancko. Jest wykonany z najwyższą precyzją i dbałością o detale. Będzie stanowił świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o wybór mebli do ogrodu. Nie tylko ładnie wygląda, ale jest również bardzo funkcjonalny. Do utrzymania go w czystości wystarczy mokra ściereczka.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Duży zestaw wypoczynkowy technorattan Levante Big szaro-popielaty

Duży zestaw wypoczynkowy technorattan Levante Big szaro-popielaty

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x