Ekskluzywny zestaw mebli technorattan Sofia Big

Nr produktu: 19467

Ekskluzywny zestaw mebli technorattan Sofia Big został wyprodukowany tak, by do złudzenia przypominał naturalny rattan. Ręczna plecionka wykonana jest z okrągłego technorattanu o średnicy 5 mm. Pięknie się prezentuje, a poza tym jest odporniejsza od swego naturalnego odpowiednika.

Ekskluzywne meble technorattan Sofia Big w promieniach słońca

Komfortowe meble charakteryzują się dużą elastycznością, co oznacza że są wygodne, ale i uodpornione na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej technorattan ma właściwości, dzięki którym nie jest podatny na działanie złych warunków pogodowych. Deszcz, śnieg czy wilgoć nie mają negatywnego wpływu na meble. Kolejną zaletą ekskluzywnego zestawu mebli technorattan Sofia Big jest to, że łatwo wyczyścić go nawet z trudnych do zmycia plam, wystarczy gąbka z wodą by się ich pozbyć. Stylowy brązowy kolor mebli nie wypłowieje nawet podczas dużego nasłonecznienia, dzięki temu że technorattan odporny jest na działanie promieni UV.

Zbliżenie na podłokietnik z zestawu Sofia technorattan

Ekskluzywny zestaw mebli technorattan Sofia Big składa się z 3- i 2- osobowej sofy, narożnika, dwóch foteli oraz praktycznego stolika kawowego ze szklanym blatem. Przestronny komplet mebli pomieści nawet 8 osób. Dodatkowej wygody dostarczają dołączone do zestawu eleganckie, pikowane poduchy w stonowanym szaro-popielatym kolorze.

Zbliżenie na siedzisko sofy narożnej Sofia Big

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Ekskluzywny zestaw mebli technorattan Sofia Big

Zbliżenie na podłokietnik Sofia

Zbliżenie na siedziska sofy narożnej Sofia Big

Zbliżenie na stolik kawowy technorattan Sofia

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x