Eleganckie meble ogrodowe z technorattanu Contito Set Melange Grigio & Taupe

Nr produktu: 18093


Podobne meble:

Eleganckie meble ogrodowe z technorattanu Contito Set Melange Grigio & Taupe to najwyższej jakości produkt, który wykonano przy użyciu najlepszych materiałów (technorattan, aluminium, szkło). Jego projekt odwołuje się do najnowszych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni, a co najważniejsze - stanowi ukłon w stronę ponadczasowego wzornictwa klasycznego, dzięki czemu meble nie ulegają tymczasowym modom i zawsze będą prezentować się świetnie. Najwięcej elegancji zestawowi dodają stylizowane na drewno nogi stołu oraz foteli. Zestaw można wykorzystać nie tylko w przydomowej przestrzeni prywatnej, ale również w miejscach użyteczności publicznej, gdyż są solidne, trwałe i funkcjonalne, doskonale sprawdzają się również w codziennym, intensywnym użytkowaniu. W skład kompletu technorattanowego Contito Set Melange Grigio & Taupe wchodzi stół o okrągłym blacie, którego główną płaszczyznę stanowi szkło umieszczone na plecionce. Rozmiar blat pozwala na swobodne użytkowanie dla czterech osób. Do zestawu dołączone są również cztery fotele z poduszkami siedziskowymi oraz odpowiednio wyprofilowanym oparciu.

Parametry mebli Gardinetta

Szkło znajdujące się na blacie stolika jest przezroczyste, dzięki czemu widoczny jest przez nie wyplot technorattanowy. Średnica szkła wynosi 89 cm, natomiast wewnętrzny wymiar blatu (wraz z wyplotem brzegów technorattanowych) wynosi 92 cm. Na powierzchni blatu znajdują się przyssawki, które ograniczają możliwość jego zsunięcia.Fotele z zestawu Contito Set Melange Grigio & Taupe są wygodne i komfortowo się na nich siedzi przez długi czas dzięki temu, że ich oparcia są odpowiednio wyprofilowane i dostosowane do kształtu kręgosłupa. Poduszka siedziskowa dobrana do wysokości siedziska i stołu, również zwiększa wygodę. Podłokietniki foteli delikatnie rozszerzają się ku górze, dzięki czemu zajęcie na nim komfortowej pozycji jest znacznie łatwiejsze.

Zestaw mebli technorattan Contito Melange Grigio & Taupe

Zestaw ogrodowy Contito Set Melange Grigio & Taupe oparty jest na aluminiowym stelażu, a stół oraz nogi stołu są stylizowane na drewniane, co znakomicie się prezentuje. Stelaż znajdujący się pod plecionką również jest aluminiowy. Materiał ten jest bezwzględnie odporny na korozję i działanie czynników zewnętrznych. Nogi zakończone są plastikowymi stopkami, na które w razie potrzeby można przykleić również filc. Plecionka technorattanowa, która umieszczona została na aluminiowym stelażu stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien o niejednolitym kolorze szaro-popielatym z domieszkami beżowego. Plecionka jest cieniowana, ma strukturę płaską, gładką i matową na powierzchniach płaskich oraz okrągłą na krawędziach. Wykonana z poliuretanu plecionka jest odporna na warunki pogodowe, uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV. Dzięki wykonaniu zestawu Contito Set Melange Grigio & Taupe z tego typu materiałów, jest on niemal bezobsługowy - nie wymaga konserwacji ani impregnacji, może stać na zewnątrz przez cały rok i łatwo utrzymać go w czystości.

Siedzisko fotela technorattan Contito Melange Grigio & Taupe

Meble ogrodowe Contito Set Melange Grigio & Taupe są niepowtarzalne pod względem wizualnym dzięki wykorzystaniu melanżowych kolorów plecionki i braku symetrii kolorystycznej. Daje to pełną oryginalność i wyjątkowość wizualną całego kompletu. Na siedziskach znajdują się poduszki siedziskowe o grubości 8 cm, które wypełnione są pianką, dzięki czemu wygodnie się na nich siedzi. Mają one kolor taupe, który idealnie zgrywa się z kolorem plecionki technorattanowej i posiadają suwak, który umożliwia ich zdjęcie i upranie. Powierzchnia poduszek została zaimpregnowana teflonem co umożliwia spłukiwanie zalania.

Zamawiając Eleganckie meble ogrodowe z technorattanu Contito Set Melange Grigio & Taupe otrzymują Państwo:

 • cztery fotele (z poduszkami siedziskowymi)
 • jeden stół (z blatem z szyby hartowanej 5 mm)
 • komplet śrub montażowych

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary mebli technorattan Contito

Wymiary:

Fotel:

 • szerokość: 65 cm
 • głębokość: 56 cm
 • wysokość: 81,5 cm
 • wysokość od ziemi do siedziska: 42,5 cm
 • wysokość oparcia od siedziska: 35 cm
 • szerokość siedziska: 49 cm
 • głębokość siedziska: 46 cm
 • wysokość podłokietników w najniższym punkcie: 20 cm
 • grubość podłokietników: 5 cm
 • grubość poduszki: 8 cm

Stół:

 • średnica: 92 cm
 • wysokość: 73 cm
 • rozstawy nóg stołu: 78/79 cm
 • grubość blatu bez szyby: 4 cm
 • grubość szyby hartowanej: 5 mm
 • szerokość nogi stołu: 3,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw kawiarniany CONTITO Melange Grigio & Taupe dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble wysyłane są na palecie. Wymagają montazu nóżek aluminiowych w konstrukcje stołu oraz foteli. Poduszki znajdują się również w zestawie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 28-08-2018
Wszystko szybko i sprawnie.

3 07-08-2018
Super komplet. Długo szukałam, aż znalazłam. Szkoda, że nie ma poduszek pod plecy.

5 24-08-2017
Meble dotarły do mnie bardzo szybko, zgodnie z informacją na stronie sprzedawcy. Ich jakość przerosła moje oczekiwania. Prezentują się bardzo ładnie, są solidne, a ich montaż nie jest skomplikowany. Dostawca bardzo uprzejmy, kontaktował się ze mną wcześniej telefonicznie, co bardzo ułatwiło odbiór. Towar solidnie zapakowano, odebrałam bez usterek. Polecam :)

5 27-07-2017
Ładne meble na taras. Okrągły stolik sprawia, że w zasadzie możnaby jeszcze dostawić jakieś krzesła. Stolik naprawdę większy, niż się spodziewałam i piękny. Krzesła bardzo wygodne. Super odmiana od krzeseł, które mają proste oparcia. Okrągłe dopasowuje się lepiej do pleców.

5 13-07-2017
Wzorowa obsługa sklepu internetowego. Meble dotarły szybko i bez problemu. Jestem zachwycony jakością wykonania, a chyba najfajniejszy z tego wszystkiego jest stół. Jest większy, niż mi się wydawało i super wykończony. Całkowite odświeżenie mojego tarasu po "klasycznych" meblach technorattanowych.

5 07-07-2017
Ładniejsze, niż na zdjęciach. Co prawda plecionka wygląda nieco inaczej -> jest ciemniejsza i ładniejsza ale z tego to się akurat cieszę. Stół bardzo duży chyba najlepsza strona zestawu elegancka plecionka na bokach blatu. Fotele takie w klasycznym stylu, szkoda że brak poduszki na plecy, ale ogólnie bardzo fajne. Nóżki ledwo da się odróżnić od prawdziwego drewna.
Zestaw CONTITO Melange Grigio & Taupe

Wymiary zestawu mebli Contito Melange Grigio & Taupe

Zestaw CONTITO Melange Grigio & Taupe

Blat stołu technorattan Contito Melange Grigio

Siedzisko fotela Contito Melange Grigio

Fotel Contito Melange Grigio Taupe

Stolik technorattan Melange Grigio Contito

Stelaż fotela Contito Melange Grigio

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x