Nassico 160 eleganckie meble z technorattanu dla 6 osób Brown Elite

Nr produktu: 15679
 • Cena: 3 790
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Komplet mebli obiadowych do ogrodu dla 6 osób Nassico 160 Brown Elite wyróżnia się funkcjonalnością i elegancją. Takie połączenie uzyskano przede wszystkim za sprawą plecionki z poliuretanu imitującego rattan, hartowanej szyby na blacie stołu i krzeseł z kontrastującymi kolorystycznie poduszkami.

Zalety mebli Gardinetta

Wymiary blatu pozwalają na komfortowe korzystanie ze stołu w czasie rodzinnego obiadu czy grilla ze znajomymi. Krzesła można ustawić na dwa sposoby - po 3 krzesła wzdłuż krawędzi, albo po 2 krzesła wzdłuż dłuższych krawędzi i po 1 krześle przy krótszych bokach. Nogi stołu pozwalają na niewielką regulację w przypadku nierówności podłoża, tak aby zniwelować różnice i móc stabilnie ustawić stół. Blat stołu pokrywa szyba z hartowanego szkła, która jest bezpieczna w użytkowaniu. Krawędzie są zeszliwowane, a rogi zaokrąglone, zaś hartowanie zapewnia większa odpornośc szkła na naprężenia i chroni przed zbiciem na większe płaty. Szyba nie przesuwa się dzięki zastosowaniu silikonowych przyssawek w narożnych częściach blatu.

Meble technorattan Nassico 160

Na stole i krzesłach Brown Elite zastosowano taki sam wyplot z technorattanu, który wykonany jest na aluminiowym stelażu. Aluminium jest odporne na rdzę, więc nie ma obawy o zniszczenie przez wilgoć. Ponadto, jest znacznie lżejsze od stali, dzięki czemu można bez wysiłku przesuwać meble lub ustawiać krzesła w stosy. Wygodne krzesła mają wysokie i szerokie oparcia oraz półokrągłe podłokietniki. Maksymalny komfort korzystania z zestawu zepewniają poduszki ze zdejmowanymi poszewkami. W prezentowanym zestawie poduszki występują w kolorze ecru. Można je przywiązać do krzeseł za pomocą sznureczków.

Nassico 160 zawartość zestawu

W przypadku zestawu Nassico 160 Brown Elite plecionka pokrywająca stelaże stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien. Cieniowanie w połączeniu z półokrągłą i szczotkowaną strukturą pozwoliło uzyskać doskonałą imitację naturalnego rattanu. Jednocześnie plecionka jest odporna na warunki atmosferyczne, nie wymaga konserwacji i jest łatwa w czyszczeniu. Kolorystyka mebli z technorattanu Nassico 160 Brown Elite dla 6 osób jest spójna z innymi kompletami wypoczynkowymi dostępnymi w ofercie - Ligurito Brown Elite & Ecru - co pozwala na całościowe skomponowanie wyposażenia zachowując elegancki wygląd.

Plecionka technorattan Ligurito Brown Elite

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 01-09-2017
meble bardzo ładne,zadowolona jestem z zakupu.Realizacja zamówienia bez zastrzeżeń.

5 14-07-2017
Zadziwiająco piękny zestaw. Zdecydowanie polecam sklep Meblobranie i ich zestawy. Obsługa zamówienia bez żadnych zarzutów.

5 07-03-2017
Wszystko jak powinno być. Polecam.
Obiadowe meble NASSICO 160 Brown Elite

Zestaw obiadowy NASSICO 160 Brown Elite

Plecionka Ligurito na meblach obiadowych NASSICO 160 Brown Elite

Meble na taras z technorattanu NASSICO 160 Brown Elite dla 6 osób
Plecionka technorattanowa Ligurito Brown Elite - stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien (tzw. cieniowana) jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.


Stół obiadowy NASSICO 160 Brown Elite

Krzesło z zestawu NASSICO Brown

Krzesło NASSICO 160 Brown Elite

Narożnik stołu z zestawu NASSICO 160 Brown Elite

Ogrodowe krzesło NASSICO 160 Brown Elite

Tarasowe meble dla 6 osób NASSICO 160 Brown Elite

Stół obiadowy NASSICO 160 Brown Elite

Krzesełka z technorattanu

Ogrodowy fotel NASSICO 160 Brown Elite

Zestaw Nassico 160T

Technorattan Nassico 160cm

Meble technorattan Nassico

Meble na taras z technorattanu NASSICO 160 Brown Elite dla 6 osób

Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 160 Brown Elite dla 6 osób

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x