Nassico 200 meble z technorattanu dla 8 osób Brown Elite

Nr produktu: 15692
 • Cena: 4 990
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Meble obiadowe NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób to idealny zestaw do serwowania posiłków w ogrodzie czy na tarasie. Jest to największy z dostępnych zestawów do użytku zewnętrznego, składający się z dużego stołu ze szklanym blatem oraz 8 krzeseł z poduszkami. Na elegancję i praktyczność mebli wpływa wykonanie z technorattanu. Półokrągły przeplot włókien z tworzywa w brązowym kolorze imituje naturalny rattan, jednak odróżnia się znacznie lepszą odpornością.

Gardinetta - zalety mebli

Stół z 8 krzesłami znakomicie sprawdzi się w czasie ucztowania w ogrodzie. Nogi stołu posiadają niewielki zakres regulacji, dzięki czemu można zniwelować ewentualne różnice w podłożu i stabilnie ustawić stół. Szerokie nogi wzdłuż krawędzi blatu znakomicie prezentują się przy tym gabarycie stołu. Szyba położona jest na plecionce technorattanowej. Przezroczyste szkło hartowane jest bezpieczne w użytkowaniu, a jednocześnie doskonale podkreśla elegancję zestawu. Krawędzie szyby zostały zeszlifowane, a narożniki zaokrąglone. Aby zabezpieczyć szklany blat przed przesunięciem w narożnikach umieszczono silikonowe przyssawki. Szkło nie tylko świetnie się prezentuje w połączeniu z brązową plecionka, ale także wpływa na łatwość czyszczenia stołu po posiłkach.

Zawartość zestawu Nassico 200 dla 8 osób

Stelaże krzeseł wyprodukowano z aluminium, dlatego są lekkie i odporne na korozję. Krzesła można sztaplować (wstawiać jedno w drugie), co ułatwia ich przenoszenie i pozwala na oszczędność miejsca w czasie przechowywania. Poduszki zapewniają wygodę podczas dłuższego ucztowania przy stole i doskonale kontrastują z plecionką. Zastosowane wiązania zapobiegają zsuwaniu się poduszek z krzeseł, natomiast wszyte zamki pozwalają na zdejmowanie poszewek oraz pranie. Na komfort siedzenia w dużej mierze wpływają także szerokie i wysokie oparcia krzeseł oraz zaokrąglone podłokietniki.

Okrągła plecionka technorattanowa Brown

Zarówno krzesła jak i stół z zestawu NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób są wykonane z tej samej plecionki technorattanowej. Jest to przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien w kolorze brązowym. Warto zwrócić uwagę, że włókna są szczotkowane i plecione ręcznie, co wpływa na niepowtarzalny wygląd mebli i dobrze oddaje charakter naturalnego rattanu. Zastosowane tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne, takie jak promieniowanie UV oraz wilgoć, więc meble nie wymagają konserwacji i można je czyścić mokrą ściereczką.

Proponowany komplet NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób można uzupełnić o zestaw wypoczynkowy LIGURITO Brown Elite & Ecru dostępny w naszej ofercie. Są to meble wykonane w spójnym stylu, co pozwala na zachowanie wysokiej estetyki całego wyposażenia na taras.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 28-06-2017
Drogie meble, ale warte swojej ceny. Plecionka wyglada jak naturalna, elementy dobrze spasowane, poduszka sprawia, że siedzi się wygodniej. Idealny na rodzinne imprezy na świeżym powietrzu. Szybka dostawa na palecie.
Technorattanowe meble obiadowe NASSICO 200 Brown Elite

Meble obiadowe NASSICO 200 Brown Elite

Technorattan LIGURITO na meblach obiadowych NASSICO 200 Brown EliteSt

Meble z technorattanu na taras NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób
Plecionka technorattanowa Ligurito Brown Elite - stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien (tzw. cieniowana) jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.


Stół obiadowy NASSICO 200 Brown Elite.

Krzesło technorattan NASSICO 200 Brown Elite

Zestaw lda 8 osób NASSICO 200 Brown Elite

Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób

Eleganckie meble z technorattanu NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób

Krzesło z technorattanu NASSICO 200 Brown Elite

Krzesło z podłokietnikami NASSICO 200 Brown Elite

Technorattanowy podłokietnik

Narożnik stołu NASSICO 200 Brown Elite

Meble z technorattanu na taras NASSICO 200 Brown Elite dla 8 osób

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x