FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto zrobić zakupy w sklepie Meble.ogrodowe.net?

Jesteśmy prężnie rozwijającym się sklepem internetowym. Mamy bogatą ofertę mebli ogrodowych, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. Stale poszerzamy nasz asortyment i staramy się odpowiadać na rosnące oczekiwania Klientów i zmieniającego się rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo meble ogrodowe wykonane z drewna, metalu, rattanu czy coraz bardziej popularnego technorattanu. Meble, które posiadamy w swojej ofercie cechuje wysoka jakość wykonania. 

Czy moje dane są bezpieczne?

Dane Klientów, które przechowujemy w systemie są absolutnie bezpieczne i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Dane osobowe zabezpieczone są na serwerach zgodnie z wymaganiami Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Czy muszę się rejestrować by złożyć zamówienie?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Możecie Państwo złożyć zamówienie jednorazowo bez konieczności rejestrowania się w naszym sklepie.

Czy meble objęte są gwarancją?

Tak. Wszystkie meble znajdujące się w ofercie naszego sklepu są objęte gwarancją producenta.

Jakie są dostępne formy płatności?

Za zamówienie możecie Państwo zapłacić przelewem tradycyjnym na konto sklepu Meblobranie.pl, poprzez przelew dokonywany na poczcie (w tym wypadku płatność może być zaksięgowana do 7 dni roboczych), kartą kredytową czy też szybkim przelewem internetowym. Przy niektórych produktach istnieje możliwość płatności przy odbiorze. W tym wypadku jednak prosimy o kontakt w celu potwierdzenia takiej możliwości. Koszty dostawy przy płatności za pobraniem wzrastają. W tym wypadku koszty dostawy wyliczane są indywidualnie. Więcej szczegółów na temat płatności znajdziecie Państwo tutaj

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji jest podany w karcie każdego produktu. Jest to maksymalny czas realizacji zamówienia. Zwykle jest on krótszy. Przy większych i niestandardowych zamówieniach czas może ulec wydłużeniu. 

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości. Zamówienia realizowane są poprzez przesyłkę kurierską.

Kiedy otrzymam potwierdzenie zamówienia?

Potwierdzenie zamówienia wysyłane jest po potwierdzeniu przez nas dostępności danego produktu na adres e-mail podany przy zamówieniu. Zamówienia potwierdzane są przez nas od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Czy mogę zmienić swoje zamówienie?

Dopóki zamówienie nie jest przekazane do realizacji zawsze jest taka możliwość. Prosimy wtedy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Czy mogę anulować swoje zamówienie?

Tak, oczywiście istnieje taka możliwość do momentu przekazania zamówienia do realizacji. Można to zrobić drogą mailową lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta.

Jak przyjmować przesyłkę?

Kurier ma obowiązek poczekać, aż sprawdzicie Państwo otrzymaną przesyłkę. Jeżeli zauważą Państwo uszkodzenia wynikające z transportu, należy wówczas odmówić przyjęcia towaru lub spisać protokół szkodowy, który stanowi podstawę reklamacji.

Co, jeśli towar jest uszkodzony i go przyjąłem/przyjęłam?

Wówczas należy spisać protokół szkodowy przy kurierze. Bardzo pomocne będą też zdjęcia uszkodzonych elementów. Wszystko to należy wysłać na nasz adres e-mail i cierpliwie czekać na odpowiedź. Każdą reklamacją zajmujemy się natychmiast i staramy się by Klient zawsze był zadowolony z otrzymanych mebli.

Nie spisałem/spisałam protokołu szkodowego, czy moje reklamacja zostanie uwzględniona?

Staramy się by wszystkie reklamacje zostały uwzględnione przez producentów. Prosimy jednak zawsze sprawdzać przesyłkę i w razie jakichkolwiek uszkodzeń spisywać protokół szkodowy. Ułatwia to nam wszystkim uporanie się z tą trudnością.

Jak postępować w przypadku reklamacji?

Uszkodzony, reklamowany produkt należy wysłać w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu wraz z całą jego zawartością po wcześniejszym zgłoszeniu chęci reklamacji obsłudze sklepu. Więcej szczegółów na temat gwarancji i zwrotów znajdziecie Państwo w tym miejscu.

Czy mogę zwrócić towar bez podania przyczyny?

Tak. Klient ma prawo zwrócić zamówiony produkt w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Możliwość ta nie odnosi się do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W przypadku zwrotu towaru bez podania przyczyny koszty przesyłki ponosi Klient.

Kiedy otrzymam dokumenty sprzedaży?

Dokumenty sprzedaży (paragon/faktura) otrzymają Państwo drogą mailową po zakończeniu realizacji zamówienia. Jeśli wyrazili Państwo chęć otrzymania faktury w wersji tradycyjnej, dokument zostanie przygotowany i wysłany do Państwa pocztą tradycyjną do 14 dni roboczych od zakończenia transakcji.

Czy mogę zmienić dane na fakturze?

Tak, oczywiście. Istnieje taka możliwość. Należy wówczas skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Czy mogę otrzymać duplikat faktury?

Oczywiście. W tym celu należy się skontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

x
x