Fiesta Brown krzesło ogrodowe z technorattanu

Nr produktu: 15960


Podobne meble:

Technorattanowe krzesło ogrodowe Fiesta Brown z wysokim oparciem i podłokietnikami. Brązowe krzesło ogrodowe ze stelażem wykonanym z wytrzymałej stali oraz wysokiej jakości plecionką technotattanową. Krzesła ogrodowe technorattanowe Fiesta Brown używać je przez wiele sezonów, doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Technorattanowe krzesło Fiesta Brown

Krzesła Venecja Brown wykończone są elegancką płaską technorattanową plecionką w odcieniach brązu – trwałą oraz uodpornioną przed wpływem wody i promieniowania UV. Materiał ten jest łatwy do czyszczenia - meble można czyścić wodą. Krzesła nadają się do sztaplowania, więc nie sprawiają kłopotów również przy przechowywaniu w trakcie zimy.

Plecionka technorattanowa

Stelaż krzesła ogrodowego Fiesta Brown wykonano ze stali, która jest niebywale wytrzymała oraz odporna na korozje. Siedziska krzeseł wzmocniono dodatkowo poprzecznymi rurkami, które zapobiegają zapadaniu się plecionki. Nóżki krzeseł wykończone są aluminiowymi detalami dodającymi meblom elegancji. Krzesła ogrodowe Fiesta posiadają wygodne podłokietniki, które podwyższają komfort podczas siedzenia.

Brązowe krzesło ogrodowe z technorattanu Fiesta

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Fiesta Brown krzesło ogrodowe

Krzesło Fiesta Brown wymiary

Fiesta Brown krzesło ogrodowe - tyłem

Fiesta Brown technorattanowe krzesło ogrodowe

Fiesta Brown krzesło ogrodowe - plecionka technorattanowa

Komplet mebli Fiesta Venecja - sztaplowanie

Krzesła Fiesta Venecja w zestawie

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x