Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych

Nr produktu: 15853


Podobne meble:

Meble ogrodowe Florence to idealny zestaw obiadowy wyróżniający się wytrzymałością i oryginalnym wyglądem. Komplet wykonano z polipropylenu oraz utrzymano w kolorach white-tortora. Poliwood, czyli imitacja drewna daje niepowtarzalny efekt, a jednocześnie meble są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą stać na dworze nawet cały rok. Producentem  zestawu Florence 6+1 White Tortora jest renomowana firma Keter, znana z produkcji wysokiej jakości wyposażenia z tworzyw sztucznych.

Zestaw Florence - zbliżenie na blat

Komplet mebli Florence 6+1 White Tortora doskonale sprawdzi się w przydomowym ogrodzie czy na tarasie. Za sprawą łatwości utrzymania i efektywnego wyglądu, zestaw plastikowy Florence chętnie wybierany jest także do restauracji, hoteli i pensjonatów. Elementy konstrukcyjne są białe i gładkie. Siedzisko, oparcie i elementy podłokietników są w odcieniu tortora oraz ukształtowane w taki sposób, aby przypominały drewno. Płaska struktura poliwoodu pozwala na stabilne ułożenie naczyń. Imitujący drewno materiał dodaje całości wyjątkowo eleganckiego szlifu.

Florence meble ogrodowe - zbliżenie na krzesło

Aby zapewnić maksymalną funkcjonalność, zestaw mebli na taras Florence wyposażono w antypoślizgowe zakończenia, które są bardzo praktyczne na wilgotnej powierzchni. Ponadto, krzesła można sztaplować, czyli układać jedno na drugim, dzięki czemu zajmują dużo mniej miejsca w czasie przechowywania. Konstrukcję stołu dodatkowo wzmocniono stalowymi profilami, co gwarantuje jego wysoką wytrzymałość.

Polipropylen użyty do produkcji kompletu Florence to wysokiej jakości tworzywo sztuczne - odporne na deszcz, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury. Materiał ten nie wymaga konserwacji. Do czyszczenia wystarczy użyć mokrej szmatki i ewentualnie delikatnych środków czyszczących. Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych posłuży przez wiele sezonów i na długo zachowa piękny wygląd. Znakomicie sprawdzi się podczas rodzinnych posiłków, grilla z przyjaciółmi czy spotkania przy kawie i przekąskach.

Wymiary:

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych - wymiary zestawu

Krzesło:

 • Szerokość: 57,5 cm
 • Głębokość: 59, 5 cm
 • Wysokość: 86 cm
 • Wysokość siedziska: 44,5 cm

Stół:

 • Dlugość: 160 cm
 • Szerokość: 90 cm
 • Wysokość: 73 cm

Dostawa i montaż:

Zestaw mebli ogrodowych Florence dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Krzesła dostarczane są w całości, natomiast stół wymaga nieskomplikowanego i szybkiego montażu.

Gwarancja:

Meble ogrodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych zbliżenie na blat

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych zbliżenie na krzesło

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych wymiary

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli technorattanowych

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych stolik

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych krzesło

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych krzesło z profilu

Florence 6+1 White Tortora komplet mebli ogrodowych krzesło z technorattanu

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x