Technorattanowy kosz wiszący DONDOLO Mix Grey & Taupe

Nr produktu: 17976
 • Cena: 1 990
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny

Fotel "jajo" wiszący DONDOLO Mix Grey & Taupe to nowoczesny mebel, który stanowi idealne uzupełnienie dla zestawu technorattan. Jego eleganckie wykończenie i doskonale dobrana kolorystyka plecionki oraz poduszek sprawiają, że pasuje również do wnętrz.

Dondolo Mix Grey & Taupe - kosz wiszący

Stabilność i wytrzymałość zapewnia stalowy stelaż – szeroka podstawa oraz odpowiednio wyprofilowana rura. Kosz powieszony jest na sprężynie z użyciem łańcucha, który pozwala na regulację odległości kosza od podłoża.

Parametry mebli Gardinetta

Stelaż kosza jest wykonany ze stali – złożony jest z owalnej obręczy oraz 7 przęseł. Mebel wykończono wytrzymałym materiałem – technorattanem. Plecionka jest odporna na działanie promieni UV, zmiany temperatur czy uszkodzenia.

Mocowanie kosza Dondolo na stelażu

Wygodę korzystania z kosza Dondolo gwarantują dwie poduszki: duża w kształcie półkola oraz jasiek. Półkolista poduszka ma szerokość 150 cm i posiada 12 eleganckich pikowań. Jasiek o wymiarach 45x33 cm jest wyposażony w 4 sznurki, dzięki którym możemy go przywiązać do stelaża w odpowiadającym nam miejscu.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary kosza Dondolo technorattan frontWymiary kosza z technorattanu Dondolo - widok spod kąta

Wymiary:

 • wysokość całej konstrukcji: 194 cm
 • średnica podstawy: 98 cm

Kosz:

 • szerokość: 95 cm
 • wysokość: 116 cm
 • głębokość: 70 cm

Duża poduszka:

 • szerokość: 150 cm
 • wysokość: 85 cm
 • grubość: do 15 cm
 • Posiada 12 pikowań.

Jasiek:

 • szerokość: 45 cm
 • wysokość: 33 cm
 • grubość rury: 44-45 mm
 • długość połączonych elementów utrzymujących kosz (łańcuch, sprężyna, uchwyty): 38 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na palecie.
Kosz wiszący DONDOLO spakowany jest w jednym kartonie, po wyjęciu z kartonu należy zgodnie z załączoną instrukcją dokonać montażu koła podstawy z rurą budując tym samym stelaż oraz połączyć łańcuch, sprężynę oraz kosz - a następnie położyć poduszki.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

Kosz wiszący DONDOLO to produkt przeznaczony do wygodnego wypoczywania w delikatnie kołysającym się siedzisku.
Kosza wiszącego DONDOLO nie wolno wykorzystywać jako huśtawki, ponieważ przy dużych wychyleniach może spowodować jego przewrócenie i tym samym stanowić zagrożenie dla użytkownika.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

1 09-08-2017
Towar zgodny z podanym na stronie

5 07-08-2017
Zakup uważam za bardzo udany, najlepsza decyzja tego lata jak stwierdziła moja rodzina, kosz przestronny, poduchy super wygodne, miękkie,dodatkowy atut to zamek w poduszce można wyprać zabrudzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni polecam.

5 25-07-2017
Kosz pięknie prezentuje się zarówno w salonie jak i na tarasie. Biel podstawy świetnie współgra z szarością kosza i poduch. Solidne wykonanie. Wygodny, lubię spędzać w nim czas z książką. Zwraca uwagę gości, którzy nie mogą się powstrzymać, by w nim usiąść :) Jedyny minus to grubość poduchy, moim zdaniem jest zbyt cienka, gdyż przy dłuższym siedzeniu wyczuwam stelaż. Podłożyłam pod spód poduchę i jest ok. Podsumowując polecam! Jakość o niebo lepsza od tanich marketowych odpowiedników.

5 19-07-2017
Kosz świetny, kompaktowy, mieści się na moim balkonie nie przytłaczając go. Jest jednak na tyle duży i stabilny, że mieścimy się razem z moją 8-letnią córką i czytamy książki - fantastyczna sprawa!!! :) Montaż zajął nam około pół godziny i córka mi w nim pomagała - bułka z masłem! Poducha miękka i na tyle gruba, że nie czuje się pod nią stelaża. BARDZO WYGODNA I PRZYTULNA!!! POLECAM BARDZO GORĄCO!!!! :)

3 17-07-2017
kosz jest rewelacyjny, bardzo wygodny i pięknie się prezentuje w ogrodzie

5 13-07-2017
Technorattanowy kosz wiszący Dondolo uważam za świetny wybór. Sklep Meblobranie wzorowo mnie obsłużył. Nie ma żądnych zastrzeżeń. Jestem zadowolona.

5 10-07-2017
Super wygodny fotel do wypoczynku. Szczerze polecam niezdecydowanym. Sklep w pełni godny zaufania. Pan z infolinii świetnie doradził kolor. Fotel na tarasie prezentuje się niezwykle elegancko i co najważniejsze - jest bardzo wygodny.

5 28-06-2017
Córka pokochała ten bujak i nie chce wpuszczać nikogo innego. Fajne, duże poduchy, całość stabilna. Na pewno wrocę po coś jeszcze.
Nowoczesna huśtawka ogrodowa DONDOLO Mix Grey & Taupe - front

Nowoczesna huśtawka ogrodowa DONDOLO Mix Grey & Taupe

Umocowanie łańcucha do stelaża Dondolo

Okrągła podstawa stelaża Dondolo

Konstrukcja stelaża Dondolo

Stelaż White Dondolo huśtawka ogrodowa

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x