Fotel ogrodowy z technorattanu do mebli Bello Giardino

Nr produktu: 15044

Fotel z kolekcji mebli ogrodowych Bello Giardino to elegancki element wyposażenia ogrodu, tarasu, a nawet wnętrza domu. Może być samodzielnym meblem, który posłuży do zaaranżowania kącika wypoczynkowego lub może funkcjonować jako dopełnienie zestawu mebli Bello Giardino. Fotel z technorattanu charakteryzuje estetyczne i precyzyjne wykończenie inspirowane plecionką z naturalnego rattanu oraz wyjątkowa odporność.

Elegancki fotel ogrodowy z podłokietnikami został wykonany z nowoczesnego materiału o dużej wytrzymałości, jakim jest technorattan. Materiał nazywany też syntetycznym rattanem jest wodoodporny i nie szkodzi mu ekspozycja na słońce. Technorattanowa plecionka nie blaknie i nie odkształca się.

Fotel Bello Giardino nie wymaga konserwacji. Dzięki cechom materiału, z którego został wykonany, jego wygląd pozostaje niezmienny, nawet jeśli jest eksponowany na deszczu czy narażony na promieniowanie UV. Oprócz tego, że w porównaniu do mebli z rattanu, wygląda znacznie dłużej jak nowy, to jest też bardzo łatwy w utrzymaniu. Do czyszczenia technorattanu wystarczy użyć ściereczki lub gąbki i wody. Można także stosować łagodne środki czyszczące.

Fotel technorattanowy do mebli Bello Giardino został skonstruowany na stabilnej i lekkiej konstrukcji aluminiowej. Plecionka z technorattanu ma różne odcienie ciemnego brązu, co sprawia, że wygląda jeszcze bardziej naturalnie. Do fotela dołączono poduszki z poliestrowymi poszewkami w kolorze ecru. Wszyty zamek błyskawiczny pozwala na zdjęcie poszewek i ich pranie w razie zabrudzenia.

Wymiary

Wymiary fotela:

 • szerokość: 94 cm
 • głębokość: 82 cm
 • wysokość: 67 cm

Wymiary paczki:

 • długość: 96 cm
 • szerokość: 84 cm
 • wysokość: 69 cm
 • waga: 10 kg

Dostawa i montaż:

Fotel dostarczany jest przez kuriera w jednej paczce i nie wymaga samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.
Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych
Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Fotel ogrodowy do mebli Bello Giardino

Fotel ogrodowy w kolorze brązowym

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x