Fotel z technorattanu Ligurito Brown Elite & Grey

Nr produktu: 14072
 • Cena: 1 549
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny

Jeśli nie mamy na balkonie wystarczająco dużo miejsca żeby pomieścić rozbudowany zestaw mebli ogrodowych, to warto wybrać poszczególne moduły, aby stworzyć komfortową przestrzeń wypoczynkową. Szczególnie przydatny w tym celu może okazać się wygodny fotel z technorattanu Ligurito Brown Elite & Grey. Jest on szczególnie wygodny dzięki szerokim podłokietnikom i grubej poduszce.

Plecionka Ligurito Brown

Fotel z technorattanu Ligurito Brown Elite & Grey wykonany jest z wysokiej jakości, wyplatanej ręcznie technorattanowej półokrągłej plecionki, która zachowuje szereg cennych właściwości. Jest między innymi odporna na uderzenia mechaniczne, na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, a także na działanie promieni UV. Konstrukcja wykonana jest ze stelażu aluminiowego, zapewniającego stabilność i odpornego na korozję.

Fotel z technorattanu Ligurito Brown Elite & Grey wyposażono w poduszki na siedzisko i na oparcie. Poduszka siedziskowa jest wypełniona elastyczną pianką tapicerską, więc nie ugniata się. Poduszka na oparcie ma nowoczesny zaokrąglony kształt. Poszewki są zaimpregnowane, dzięki czemu są wodoszczelne. Mają praktyczny szary kolor i są elegancko wykończone lamówkami. Posiadają także wygodny suwak, można je więc łatwo zdjąć i wyprać. Kolor plecionki składa się z jaśniejszych i ciemniejszych włókien, jej struktura jest półokrągła, matowa, dlatego też idealnie imituje naturalny rattan.

Wymiary:

Fotel:

 • szerokość: 84cm
 • głębokość: 94cm (cały fotel, w tym tylne oparcie szerokie na 12cm)
 • wysokość oparcia: 67cm
 • wysokośc siedziska: 30cm (plus 12cm poduszka)

Dostawa i montaż:

Fotel z technorattanu LIGURITO Brown Elite & Grey dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce paletowej. Fotel jest zapakowany w całości w dużym pudełku. Jest gotowy do użytku zaraz po wyjęciu, bez konieczności montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 16-09-2016
bardzo dobry serwis, doskonały kontakt ze sprzedawcą (pan Michał) , dostawa w ciągu 24godz, polecam ten sklep.

5 29-06-2016
Duży , wygodny fotel. Jestem zadowolona.

5 21-06-2015
Fotel bardzo wygodny, doskonale się prezentuje. Jest lekki, dzięki czemu można go łatwo przestawić.
Fotel z technorattanu Ligurito Brown Elite
Fotel Ligurito z poduszkami na siedzisko i oparcie


Fotel z rattanu LIGURITO BROWN Elite & Grey

Fotel z technorattanu LIGURITO Brown Elite & Grey

Fotel z technorattanu LIGURITO Brown Elite & Grey
Plecionka technorattanowa Ligurito Brown Elite - stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien (tzw. cieniowana) jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.


Fotel z technorattanu LIGURITO Brown Elite & Grey

Fotel z technorattanu LIGURITO Brown Elite & Grey

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x