Hoker Barowy Knit Keter Cozy Bar Stool piaskowy

Nr produktu: 19723

Hoker barowy Knit Keter Cozy Bar Stool w kolorze piaskowym to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Posiada on bowiem nie tylko designerski projekt, ale spełnia również szereg funkcji użytkowych. Można go wykorzystać nie tylko w kuchni czy przy barze, ale z powodzeniem znajdzie swoje miejsce również w otwartych przestrzeniach na świeżym powietrzu, takich jak ogrody, tarasy czy balkony.

Produkt ten pochodzi od firmy Keter, która jest znana i ceniona na europejskim rynku. Współpracuje ona z takimi markami jak Allibert i Curver, co stanowi rekomendację wysokiej jakości. Każdy z elementów wyposażenia domu czy ogrodu znajdujący się w ofercie firmy wykonano z dbałością o każdy szczegół i przy wykorzystaniu dobrych jakościowo materiałów.

Taboret do ogrodu Knit Cozy Bar Stool Szary

Hoker barowy Knit Keter Cozy Bar Stool piaskowy wykonany jest z polipropylenu, niezwykle trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, a w szczególności promieniowania UV. Właściwości te sprawiają, że z powodzeniem może on stać na zewnątrz i nie straci swojego pierwotnego koloru. 

Zbliżenie na siedzisko stołka Cozy Stool Szary

Konstrukcja hokera jest stabilna i wytrzyma obciążenie do 110 kg. Nogi hokera wykonane są ze stali pomalowanej na kolor czarny. Hoker barowy Knit Keter Cozy Bar Stool posiada 66 cm wysokości oraz po 35 cm głębokości i szerokości.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 06-12-2017
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i ekspresowej dostawy.
Hoker Knit Keter Cozy Bar Stool piaskowy  pleciony

Hoker Knit Keter Cozy Bar Stool piaskowy  pleciony

Hoker Knit Keter Cozy Bar Stool piaskowy  pleciony

Cozy Bar Stool wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x