Holland ławka ogrodowa drewniana

Nr produktu: 16188

Ławka drewniana do ogrodu Holland to elegancki mebel wykonany z mocnego i wytrzymałego drewna akacjowego. Oryginalny design ławeczki sprawia, że mebel świetnie się sprawdzi w każdym otoczeniu i będzie stanowił efektowny akcent ogrodowych aranżacji. To idealny dodatek na taras, balkon czy do ogrodu.

Ławeczka ogrodowa wykonana jest z drewna akacjowego, które jest wyjątkowo trwałe i bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Oparcie ławki zamontowano pod lekkim kątem, dzięki czemu wygodniej można się na niej oprzeć. Estetyczne wykończenie i wysoka jakość wykonania zwiększają atrakcyjność mebla.

Konstrukcja ławki ogrodowej Holland została dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu całość jest bardzo solidna i stabilna. Wymiary ławeczki to 130 cm na 63 cm, a wysokość 94 cm. Ławka przeznaczona jest do prostego i szybkiego samodzielnego montażu według załączonej instrukcji. Mebel świetnie się sprawdzi w codziennym korzystaniu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Holland ławka ogrodowa drewniana

Ławka ogrodowa Holland

Drewniana ławka Holland

Holland ławka ogrodowa drewniana wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x