Huśtawki rattanowe

Huśtawki rattanowe to doskonały pomysł dla osób ceniących elegancję i klasykę, a przy tym – wygodę i komfort odpoczynku. Podwieszany, bujany fotel będzie doskonałą dekoracją ogrodu lub tarasu, a nawet salonu, a jednocześnie pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu. Rattanowa konstrukcja z miękkimi poduszkami zapewni komfortowy odpoczynek i pozwoli zapomnieć o otaczającym świecie.

Zastosowanie rattanu sprawia, że huśtawka zyskuje całkowicie ponadczasowy wygląd. Te naturalne włóka są pozyskiwane z palmy indyjskiej zwanej rotang. Są bardzo wytrzymałe i elastyczne, dzięki czemu huśtawka będzie służyć Państwu przez całe lata. Włókna rattanowe charakteryzują się także odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, wystarczy jedynie dbać o to, by nie wystawiać ich na mocne słońce czy mróz i wiatr. Odpowiednio konserwowana huśtawka zachowa piękny wygląd jeszcze przez długi czas. Jeśli jednak nie mają Państwo miejsca na przechowywanie mebli poza sezonem, polecamy także nasze huśtawki technorattanowe.

W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim huśtawki w kształcie kosza. Taka konstrukcja sprawia, że można całkowicie odciąć się od czynników zewnętrznych i oddać marzeniom.

x
x