Krzesło ogrodowe Bali Mono - brązowe

Nr produktu: 18124


Podobne meble:

Krzesło Bali Mono to doskonałe połączenie elegancji i wytrzymałości. Design krzesła nawiązuje do naturalnych mebli z rattanu, jednak to wyjątkowe krzesło zostało stworzone z wysokiej jakości tworzywa. Krzesło Bali Mono w kolorze brązowym świetnie wygląda w ogrodzie, ale też na przykład w hotelowej restauracji zaaranżowanej w stylu klasycznym.

Polipropylen, z którego wykonano krzesło wyróżnia się odpornością na czynniki zewnętrze, takie jak deszcze i słońce. Nie wymaga konserwacji, a jednocześnie nie blaknie i nie odkształca się. Do tego polipropylen można łatwo wyczyścić za pomocą mokrej ściereczki czy myjki. Krzesło ogrodowe w kolorze brązowym świetnie pasuje do zestawu wypoczynkowego w tym samym stylu.

Istotną zaletą krzeseł Bali Mono jest możliwość sztaplowania. Krzesła można układać w stos, gdy nie są używane, dzięki czemu oszczędza się sporo miejsca. Brak metalowych elementów powoduje, że są krzesła znacznie lżejsze od podobnych modeli z rattanu, a więc nie ma problemu z ich przestawianiem.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 18-07-2017
Bardzo wygodny , solidny. Pasuje do wcześniej zakupionych mebli / leżak , barek/.

5 10-07-2017
Fajne meble. Jak dla mnie git

5 06-07-2017
Solidne i estetycznie wykonane krzesła. Ważę grubo ponad 100kg i nie czuję, by choć trochę się pode mną uginały. Dodatkowo świetne podparcie pod plecy. Sama wysyłka bez zarzutu. 24h i paczka z kurierem u mnie.
Krzesło ogrodowe Bali Mono - brązowe

Krzesło Bali zbliżenie

Krzesła Bali ze stołem

Ogrodowe krzesło Bali Mono

Krzesło Bali Mono od boku

Sztaplowanie krzesła Bali Mono

Sztaplowanie krzeseł Bali Mono

Krzesło ogrodowe Bali Mono - brązowe

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x