Krzesło ogrodowe Bali Mono - cappuccino

Nr produktu: 18125
 • Stara cena: 179
  Cena: 129
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 23.10.2019
  Zamów do: g. 13:00, środa, 23.10.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Krzesło do ogrodu z tworzywa w kolorze cappucino to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą wypoczywać i podejmować gości na świeżym powietrzu. Krzesła Bali Mono w połączeniu ze stołem producenta Keter to stylowa, wygodna i wytrzymała aranżacja na wiele długich lat.

Elegancki wygląd krzesła uzyskano poprzez uformowanie polipropylenu na wzór rattanowej plecionki. Wysokiej jakości tworzywo ma tę przewagę nad naturalnym rattanem, że nie blaknie, nie strzępi się i jest odporniejsze na obciążenia. Krzesło nie posiada elementów metalowych, więc nie ma obawy o korozję, nawet jeśli wyposażenie będzie pozostawione pod gołym niebem. Ponadto, nowoczesna metoda produkcji wyklucza konieczność konserwacji. Dodatkową zaletą jest to, że krzesła Bali Mono można sztaplować, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca.

Do wyboru są cztery wersje kolorystyczne krzesła Bali Mono. Kolor cappucino stanowi znakomity wybór do aranżacji ogrodu w stylu klasycznym, jak i nieco nowocześniejszym.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Krzesło ogrodowe Bali mono Cappuccino

Wykończenie krzesła Bali Mono

Krzesło ogrodowe Bali mono Cappuccino - sztaplowanie

Krzesło ogrodowe Bali Mono - cappucino

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x