Keter Columbia 7 zestaw ogrodowy kostka na taras - grafitowy

Nr produktu: 21936
 • Cena: 1 599
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Zestaw mebli ogrodowych Keter Columbia 7 w kolorze grafitowym to wyjątkowy komplet, który został przemyślany w taki sposób, aby zajmował jak najmniej miejsca podczas przechowywania i sprawdzał się w codziennym użytkowaniu. W jego skład wchodzą wygodne fotele z poduszkami, dwie pufy oraz stół, przy którym można spożywać ciepłe posiłki na świeżym powietrzu. Komplet sprawdzi się zarówno w przydomowych przestrzeniach prywatnych, jak i w miejscach użyteczności publicznej.

Producent mebli Columbia 7

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Firma, która oferuje zestaw ogrodowy Columbia 7 to producent Keter specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości asortymentu ogrodowego z wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Keter należy do europejskiej grupy znanej na całym świecie. Inne marki należące do niej to uznane firmy Curver oraz Allibert.

Kolorystyka zestawu Columbia

Kolorystyka zestawu to grafitowe siedziska i stół połączone z jaśniejszymi poduszkami w kolorze szarym. Świetnie pasuje ona do większości aranżacji dzięki uniwersalnym odcieniom.

Plecionka grafitowa Columbia

Materiał, z którego wykonano meble

Meble ogrodowe Keter Columbia 7 w kolorze grafitowym wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego formowanego wtryskowo, które wizualnie przypomina technorattan (siedziska i boki stołu) oraz naturalne drewno (blat stołu). Tworzywo to (polipropylen) cechuje się odpornością na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, różnice temperatur oraz promieniowanie UV, dzięki czemu zestaw nadaje się do użytku zewnętrznego.

Grafitowy zestaw Columbia na tarasie

Wzornictwo nawiązujące do natury

Poza dużą funkcjonalnością i solidnością, komplet Keter Columbia 7 jest atrakcyjny od strony wizualnej, dzięki czemu stanowił będzie ozdobę każdej przestrzeni, w której zostanie umieszczony. Z racji swojej stonowanej kolorystyki (siedziska i stół w kolorze grafitowym, poduszki w kolorze szarym) odnajdzie się w różnorodnych aranżacjach, zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Składanie zestawu Columbia

Zestaw Columbia 7 składanie do kostki

Komplet Keter Columbia 7 składa się do kostki o powierzchni 117 x 117 cm, czym wyróżnia się na tle konkurencji. Jest to możliwe dzięki temu, że nóżki stołu posiadają kształt litery X i tworzą specjalne komory pod blatem, w które można wsunąć fotele oraz pufy, po wcześniejszym złożeniu poduszek oparciowych.

Złożony zestaw Columbia

Łatwe przechowywanie i pielęgnacja mebli Columbia

Meble nie wymagają konserwacji, łatwo utrzymać je w czystości i posłużą przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd i właściwości.

Regulowana stópka stołu Columbia

Stabilność mebli na nierównym terenie

Zestaw Columbia 7 oprócz zastosowania na równych powierzchniach takich, jak taras, świetnie sprawdzi się również na trawie w ogrodzie. Umożliwia to wyposażenie jednej z nóg stołu w regulowaną nóżkę. Zapewnia ona stabliność stołu na każdej powierzchni i niwelowanie nierówności terenu.

Maksymalne obciążenie

Każdy z foteli wytrzymuje 110 kg obciążenia, co jest bardzo dobrym wynikiem przebijającym nawet jedne z najpopularniejszych mebli ogrodowych Corfu. Stół wytrzyma obciążenie 75 kg.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Keter Columbia 7 zestaw ogrodowy kostka na taras - grafitowy

Keter Columbia 7 zestaw ogrodowy kostka na taras - grafitowy

Keter Columbia 7 zestaw ogrodowy kostka na taras - grafitowy

Keter Columbia 5 regulowana noga

Keter Columbia 5 składanie

Zestaw Columbia w funkcji kostki

Plecionka zestawu Columbia

Keter Columbia 7 zestaw ogrodowy kostka na taras - grafitowy

Keter Columbia 7 zestaw ogrodowy kostka na taras - grafitowy

Keter Columbia 5 zestaw ogrodowy kostka na taras - grafitowy

Keter Columbia 5 zestaw ogrodowy kostka na taras

Keter Columbia 5 na tarasie

Keter Columbia 5 grafitowy aranżącja

Keter Columbia 5 składanie zestawu grafitowego

Keter Columbia 5 złożony grafit

 • Ilość miejsc siedzących: sześć
 • Stół: kwadratowy
 • Długość stołu [cm]: 117
 • Szerokość [cm]: 117
 • Wysokość [cm]: 75

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x