Keter Columbia 9 zestaw ogrodowy kostka na taras - brązowy

Nr produktu: 21938
 • Cena: 1 999
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny

Zestaw mebli składanych w kostkę Keter Columbia 9 to funkcjonalny, praktyczny i solidny komplet, który sprawdzi się podczas użytku zewnętrznego, zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak i w przydomowym ogrodzie. Meble nie zajmują wiele miejsca, gdyż składają się do kostki w rozmiarze blatu stołu. W skład kompletu Keter Columbia 9 w kolorze brązowym wchodzą wygodne fotele z technorattanowym wzorem, cztery pufy z poduszkami i piękny stół z drewnopodobnym blatem.

Producent mebli Columbia 9

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Firma, która oferuje meble ogrodowe Columbia 9 to producent Keter specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości asortymentu ogrodowego z wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Keter należy do europejskiej grupy znanej na całym świecie. Inne marki należące do niej to uznane firmy Curver oraz Allibert.

Kolorystyka zestawu Columbia

Kolorystyka zestawu to ciemny brąz siedzisk i stołu połączony z jaśniejszymi poduszkami w kolorze taupe. Świetnie pasuje ona do naturalnych aranżacji, na taras czy do ogrodu.

Plecionka brązowa Columbia

Materiał, z którego wykonano meble

Komplet Keter Columbia 9 w kolorze brązowym wykonano z odpornego na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i promieniowanie UV tworzywa sztucznego - polipropylenu, który został uformowany fabrycznie na wzór przypominający plecionkę technorattanową. Meble nie wymagają konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych i łatwo utrzymać je w czystości. Mogą stać na zewnątrz przez cały rok, chociaż wskazane jest, aby na okres intensywnych opadów śniegu schować je pod zadaszone miejsce. Poduszki siedziskowe i oparciowe posiadają zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można uprać. Są one równocześnie zabezpieczone specjalną powłoką, która zapewnia im częściową wodoodporność.

Brązowy zestaw Columbia na tarasie

Składanie zestawu Columbia

Zestaw Columbia 9 składanie do kostki

Zestaw Keter Columbia 9 w kolorze brązowym zapewnia miejsce do siedzenia dla ośmiu osób. Jego największą zaletą jest to, że można go złożyć w kostkę o powierzchni blatu stołu będącego elementem kompletu, co ułatwia przechowywanie. Jest to możliwe dzięki idealnemu spasowaniu wszystkich elementów zestawu, które mieszczą się w komory znajdujące się pod blatem.

Złożony zestaw Columbia

Łatwe przechowywanie i pielęgnacja mebli Columbia

Meble Keter Columbia 9 to niezwykle wygodny komplet w przechowywaniu. W przeciwieństwie do naturalnych materiałów takich, jak drewno, czy naturalny rattan, meble te nie wymagają zabiegów pielęgnacyjnych, czy impregnacji. Są one fabrycznie przygotowane na warunki panujące na zewnątrz. Co więcej - gdy się zabrudzą wystarczy przetrzeć je szmatką, czy zmyć myjką ogrodową. Poszewki poduszek są zdejmowane, więc wystarczy wrzucić je do pralki i uprać w niskiej temperaturze. Meble ogrodowe Keter Columbia 9 utrzymane są w stonowanej kolorystyce, co stanowi ich niepodważalny atut, gdyż świetnie sprawdzą się wśród naturalnych aranżacji. Siedziska i stół są w kolorze ciemny brąz, natomiast poduszki są jaśniejsze (kolor taupe), co prezentuje się atrakcyjnie i elegancko.

Regulowana stópka stołu Columbia

Stabilność mebli na nierównym terenie

Zestaw Columbia 9 oprócz zastosowania na równych powierzchniach takich, jak taras, świetnie sprawdzi się również na trawie w ogrodzie. Umożliwia to wyposażenie jednej z nóg stołu w regulowaną nóżkę. Zapewnia ona stabliność stołu na każdej powierzchni i niwelowanie nierówności terenu.

Maksymalne obciążenie

Każdy z foteli wytrzymuje 110 kg obciążenia, co jest bardzo dobrym wynikiem przebijającym nawet jedne z najpopularniejszych mebli ogrodowych Corfu. Stół wytrzyma obciążenie 75 kg.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Keter Columbia 9 zestaw ogrodowy kostka na taras - brązowy

Keter Columbia 9 zestaw ogrodowy kostka na taras - brązowy

Keter Columbia 9 zestaw ogrodowy kostka na taras - brązowy

Keter Columbia 5 meble ogrodowe składane do kostki - brązowy

Keter Columbia 5 na tarasie

Plecionka zestawu Columbia

Keter Columbia 5 regulowana noga

Keter Columbia 5 składanie

Zestaw Columbia w funkcji kostki

Keter Columbia 5 brąz na tarasie

Keter Columbia 5 w aranżacji

Keter Columbia 5 kostka

 • Ilość miejsc siedzących: pięć
 • Stół: kwadratowy
 • Długość stołu [cm]: 59
 • Szerokość [cm]: 59
 • Wysokość [cm]: 33

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x