Keter Factor 8x11

Nr produktu: 13866
 • Stara cena: 5 099
  Cena: 3 849 (24 raty po 207 zł *)
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 12.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, czwartek, 12.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Firma Keter produkuje domki oraz meble ogrodowe wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Ze względu na troskę o środowisko, duża część materiału pochodzi z recyklingu. Prezentowany model Keter Factor 8x11, to rozwiązanie dla osób, które szukają większej powierzchni magazynowej na różnego rodzaju narzędzia ogrodowe.

Renomowani producenci Allibert Keter

Kiedy spojrzymy po raz pierwszy na ten domek to będziemy mogli odnieść wrażenie, że jest on wykonany z drewna. Tymczasem to dzięki odpowiednim zabiegom uzyskano taki efekt. Domek wykonany z tworzywa ma tę przewagę nad domkiem drewnianym, że nie wymaga konserwacji ani malowania co jakiś czas. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Wystarczy woda pod ciśnieniem lub myjka i łagodne detergenty.

Keter 8x11 - odporność na warunki atmosferyczne

Wspomniane wcześniej tworzywo sztuczne, z którego wykonany jest domek Factor 8x11 jest wyjątkowo odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Nie straszne mu częste deszcze, ani promienie UV. Materiał nie wyblaknie, ani nie zacznie się łuszczyć. Domek zachowa swój wygląd i właściwości przez wiele lat.

Uchwyty z drzwi domku Keter Factor 8x11

To, co wyróżnia prezentowany model to fakt, że może on pochwalić się bardzo dużą powierzchnią użytkową, dzięki czemu będziemy mogli w nim zmieścić całkiem dużo przedmiotów. Z przodu domku zamontowano solidne, szerokie na 183,5 cm drzwi podwójne o łukowej konstrukcji. Dodatkowo możemy dokupić i zainstalować kłódkę, co zapewni nam jeszcze większe bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

Front domku ogrodowego Keter Factor

Nie musimy się martwić o wentylację, ponieważ tuż nad drzwiami został zamontowany specjalny wywietrznik, który gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza. Jest to niezmiernie ważne w przypadku przechowywania niektórych przedmiotów.

Możliwość ustawienia okna w domku narzędziowym Keter Factor

Naturalne światło wpada do wnętrza przez okno w ścianie, które możemy odpowiednio dopasować podczas montażu - mamy aż dziesięć miejsc, z których będziemy mogli wybierać najbardziej odpowiednie do instalacji okna.

Podstawą domku Factor 8x11 jest bardzo trwała i solidna podłoga. Możemy na niej stawiać bardzo ciężkie przedmioty, ponieważ wytrzymuje nacisk aż 150 kg/m2.

Domek narzędziowy obciążenie dachu

Całość solidnej konstrukcji wzmocnionej elementami dopełnia dach, który może utrzymać do 75 kg/m2 śniegu. Prosimy jednak pamiętać o regularnym odśnieżaniu połaci dachowej.

Pojemność domku Keter 8x11

Wytrzymałe, dwuskrzydłowe drzwi otwierają się na tyle szeroko, że nie będziemy mieć problemu z wniesieniem większych przedmiotów. Całość zwieńczona jest uchwytami, którymi otwieramy drzwi. Warto wspomnieć dodatkowo, że skrzydła drzwi możemy otwierać niezależnie.

Co ważne, aby postawić taki domek u siebie w ogrodzie czy też na posesji nie musimy starać się o żadne pozwolenia. Całość zmontujemy samodzielnie w dość krótkim czasie.

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 13-08-2019
Witam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Domek obszerny, pomieści wiele rzeczy. Bardzo estetyczny wygląd. Polecam.

5 01-07-2019
dobra jakość szybki montaż super sprawa polecam

5 08-05-2019
Domek solidny jak na plastik. łatwy w montazu i wizualnie również bardzo dobrze.Części do montażu nawet na zapas zostało. Polecam zdecydowanie

4 05-04-2019
Bardzo dobry i szybki kontakt. Ekspresowa wysylka towaru. Na kazdym etapie realizacji zamowienia odpowiednia wiadomość mailowa, również ta, z numerem listu przewozowego i linkiem do śledzenia przesyłki. Towar bardzo dobrze zapakowany, zgodny z opisem i z upominkiem zgodnym z wcześniejszym opisem w ofercie. Świetna transakcja. Dziękuję i tak trzymać!

4 09-09-2018
Wszystko ok ,domek ładny,wszystkie części pasowały dobrze się składało,jestem zadowolona,wszystkim się podoba

5 25-07-2018
Wykonano zgodnie z zamówieniem

5 26-05-2018
Wszystko OK

5 16-05-2018
Jesteśmy bardzo zadowoleni

5 05-05-2018
domek łatwy w składaniu deszcze i lekkie wiatry przetrzymał pytanie jak przetrzyma gradobicie, ogólnie jestem zadowolony obsługa dobra paczki dotarły w całosci nic nie było uszkodzone

5 04-08-2017
Przetrwał pierwszą burzę, daje radę, nie przecieka. Ważne dobre przygotowanie równego podłoża.

5 14-06-2017
Wszystko OK.Przy silnym deszczu i wietrze ...domek jeszcze stoi. Mam nadzieje iż tak już pozostanie

5 04-06-2017
1. Podloga bardzo mocna i trwala. Jednak brak jak dla mnie kotew mocujacy oraz zaślepek do istniejących otworów w podłodze. 2. Montaż bardzo łatwy, lecz dach sprawił wielkie problemy przy montażu do ściany. Popekały elementy przy wciskaniu belek dachowych. 3. Idealny w utrzymaniu czystości, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. 4. Cena trochę przeraża ale warto zainwestować. 5. Świetny pomysł z doświetleniem domku w dachu. Okno trochę mizerne. 6. Brak dla mnie jakiś otworów w ścianach aby w lecie wleciało więcej powietrza. 7. Na dachu widoczne załamanie w miejscu ugięcia transportowego. 8. Reasumując, szczerze polecam produkt!

5 08-03-2017
Bardzo sprawnie i szybko dostarczony. Domek składa się szybko i sprawnie.
Domek narzędziowy Keter Factor 8x11

Domek do ogrodu Keter Factor 8x11

Domek Keter Factor 8x11 na podwórku wizualizacja

Możliwość umieszczenia okna w jednym z kilku miejsc

Wymiary domku Keter Factor 8x11

Domek narzędziowy Keter Factor 8x11

Domek Keter Factor 8x11 z otwartmi drzwiami, pokazane wnętrze

Zamki w domku Keter Factor 8x11

Okno w domku ogrodowym Factor 8x11

Efekt drewna

Wywietrzniki Keter Factor 8x11

Domek ogrodowy Keter Factor 8x11

Aranżacja: Domek ogrodowy Keter Factor 8x11
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Aranżacja: Domek ogrodowy Keter Factor 8x11
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domek Keter Factor widok panelu doświetlającego umieszczonego w dachu
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domek narzędziowy Keter Factor 8x11 z obszernym wnętrzem
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Stojak na narzędzia ogrodowe w domku Factor 8x11 Keter
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domek narzędziowy Factor 8x11 Keter z obszernym wnętrzem
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x